Evkur'dan masaüstü bilgisayar tavsiyesi

Evkur'da mükemmel kazıklar #1 : MSI PC MAG Codex X5 10SC-830EU I7-10700KF 16GB DDR4 512GB SSD RTX2060 VENTUS GDDR6 6GB W10 GAMING DESKTOP | EVKUR
Mecbur kalırsan bir gün anlarsın.

Yav arkadaş siz halden anlamıyorsunuz adam belliki kredi çıkmıyor, toplu verebilecek parası yok mecbur kalmış elden taksitle maaşından verecek mecbur kalmış pc istiyor son çare evkur gelmiş aklına.
Evkur hayır kurumu mu ?

Mecbur kalırsan bir gün anlarsın.

Yav arkadaş siz halden anlamıyorsunuz adam belli ki kredi çıkmıyor, toplu verebilecek parası yok mecbur kalmış elden taksitle maaşından verecek mecbur kalmış PC istiyor son çare evkur gelmiş aklına.
Evkur hayır kurumu mu?

Ben herhangi bir şekilde Evkur'dan almayın demedim. Sadece fiyatların kazık olduğunu belirttim. Mecbursa zaten almak zorunda.

Hocam benim mi yanlışım var yoksa taksit ile alınabilmesi için o limitin kartta olması gerekyor mu? Ben öyle biliyorumda.
Taksit ile alman için evet önce o limitin kartta olması lazım o para saticiya aktarilir
Sen bankaya 12k lık aliverisi faizle her ay gidib ödersin taksitle.

mesela şöyle olsa 10k lık alisveris diyelim. 10 taksit yaptıracaisın hadi faiziyla 11k ödeyeceksin
Her ay 1100 yapar toplu para olmasan kartında 1100 var diyelim basladin her ay karta 1100 yatirmaya sen 1100 yatirdikça para saticiya aktariliyor sen yatirdikca saticiya aktariliyor böyle bir şey yok.
BÖyle olsa enflasyon daha da patlar.
Kredi çıkmayan dahi her türlü şeyi alır nasıl olsa öderiz diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı