Evkur'dan Redmi 5 Plus Almak

Yani Evkur'a götürseniz de onlar sizin yerinize ithalatçı servise kargo ile gönderecek, bence kargo şubesine gitmek ile Evkur arasında fark yok.
Teknosa'da 1799 TL :(
Teknosa'nın pahalıya satmasının sebebi normal Delta veya Evo BT gibi garantilerden değil de Genpa ile anlaşmalı satıyor olması, en azından Teknosa'nın pahalıya satmasının bir sebebi var.

Evkur'dan HP marka leptop almıştım leptop fanından gürültülü ses geldiği için garantiye göndermeleri için evkura gittim bana servise biz göndermiyoruz siz arayıp destek isterseniz evinizden alırlar denmişti. (HP'yi arayıp kayıt oluşturdum 5 gün içinde kargo adresinize gelicek dediler gelmedi.)
Bu olayın Evkur ile alakası yok ki. HP ile aranızdaki sorun, Evkur sadece satıcıdır.

Arkadaşlar iğrenç bir firma olsun, kötü bir firma olsun da sanki firmayı mı alacak arkadaş? Parasını ödediği sürece ne yapabilirler Allah aşkınıza şaka mısınız siz :D

Bu olayın Evkur ile alakası yok ki. HP ile aranızdaki sorun, Evkur sadece satıcıdır.

Arkadaşlar iğrenç bir firma olsun, kötü bir firma olsun da sanki firmayı mı alacak arkadaş? Parasını ödediği sürece ne yapabilirler Allah aşkınıza şaka mısınız siz :D
Demek istediğim leptopu servise göndermemeleri. Teknosa, vatan bilgisayar gibi yerlerden alsaydım kargo ile servise yollarlardı.

Biz birkaç kere alışveriş yaptık. Öyle abartılacak kadar kötü bir firma değil. Düzenli bir şekilde taksitleri öderseniz sıkıntı yaşamazsınız.

Fakat garanti konusu çok sıkıntılı bir firma. Bak burada acayip uğraştırıyorlar. Adamlar garantiye yollamıyor bu sıkıntısı var. En sonunda böyle olmayacağını anlayıp, kendim garantiye götürdüm. Hiçbir şekilde sorun yaşamadan yaptırdım. Evkur sadece ürün satıyor. Garantiyle falan hiç uğraşmıyor ve yardımcı olmuyorlar. Tek sıkıntısı bu. Bu sıkıntıda epey büyük bir sıkıntı aslında.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı