Evren mükemmel midir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sevdiğim kız hariç (benim gözümde) hiçbir şey mükemmel değil.

Güneş daha bir kere yanlış yerden doğmamış buna nasıl düzensizlik diyebiliriz?

Bence düzgün işliyor.

İlk insan söylemleri evrimde yok, dinlerin uydurması. Bu yüzden ben inançlıyım, evrimi kabul ediyorum deme lüksünüz yok.
Şunu diyen duydum; evrim var, insan türleri var ama biz (sapiens demek istiyor) ayrı gönderildik. Dedim ya her şeyi eğip bükmeyi sallamayı çok seviyorlar.

Yanlış bilgi
Evren mükemmel bir düzen içerisinde akıp gidiyor.
Zaten bu en büyük kanıtı.

Bakmayın siz burada söylenenlere...

Evrim dedikleri siyahileri köleleştirip saf ırk zırvalarıyla masum insanları katletmekten öteye geçemedi.

Daha önce de dedim yaratılış Yaratıcı için tek bir an, bizim için sayısız olayın bir süreç içerisinde peyderpey olması.

Ama ne anlatırsın renkleri köre; konuş insanlara zekalarına göre.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arkadaşı ciddiye almayın. Ne anlatsak anlamıyor kendisi. 5-10 mesaj içinde yüzlerce açıklama ve kaynakla anlattım ama nafile. Es geçin.
Sayın Bura.K lütfen bana '' doktor bu arkadaşı kendi haline bırakın dedi '' der gibi laf sokmayın.Görende yanyana beraber bilimsel deney yaptıkta ben ikna olmadım sanır.

Sayın Bura.K lütfen bana '' doktor bu arkadaşı kendi haline bırakın dedi '' der gibi laf sokmayın.Görende yanyana beraber bilimsel deney yaptıkta ben ikna olmadım sanır.
Sayın aliaksandr, lütfen bilginiz ve bilimsel kanıtınız olmayan konulara saçma sapan cevaplar yazmayın ve benim yazdığım mesajı tekrar okuyun. Bunun yanında önceki tartıştığımız konuda da attığım makaleleri, videoları bir bir inceleyin. Okumadığınıza %100 eminim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı