Evren mükemmel midir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aklı ve Fizik kimyayı yaratan Allah. İçinde ruh var cesedinin. Uyumadan durabiliyon mu? Sonra diriliyon yeniden. Etini konuşturan Allah. Et dil konuşur mu? Kulaklarındaki kemikler isitiyor. Kemik işitir mi? Hepsi mucize.
Hocam size tavsiyem buralarda çok tartışmayın bazıları kendilerini zeki sanıyor maalesef.

Aklı ve Fizik kimyayı yaratan Allah. İçinde ruh var cesedinin. Uyumadan durabiliyon mu? Sonra diriliyon yeniden. Etini konuşturan Allah. Et dil konuşur mu? Kulaklarındaki kemikler isitiyor. Kemik işitir mi? Hepsi mucize.
Keşke şöyle biri olsaydım.

Yerine göre boş konularda doğrudur. Ama böyle önemli konularda doğru bilgi vermek zorundayım. Ahirette hepsi sorulacak çünkü. Ordan da ceza yemek istemem. Ordaki azapları insanlar görse saçlarını yolar. Ve yardım isteyen kardeşlere doğru bilgi vermek zorundayım.

Olayı çok yanlış anlamışsın. Kendilerini zeki zannettiklerini zannettiğin kişiler aslında kendilerinin zeki olduğunu zannetmiyorlar, dogmatik dogmatik konuşanların seviyelerini biliyorlar sadece. :D
Hocam siz niye alındınız :) ben sizden bahsetmedim eski felsefe konular baktım insanı bunaltıyor.

Tesadüf, evren o kadar mükemmel olsaydı çarpışan yıldızlar olmazdı.

Hocam siz niye alındınız? :) Ben sizden bahsetmedim eski felsefe konular baktım insanı bunaltıyor.
Alındığımı zannediyorsan gerçekten bana tamamen yabancıymışsın. :D

Hazır konuda seviyesini bildiğim için bende 2 yıldır engelli olan biri de var. O üstüne alınıp kendi kendine konuşsun istediği gibi.

Son düzenleme:
Alındığımı zannediyorsan gerçekten bana tamamen yabancıymışsın. :D

Hazır konuda seviyesini bildiğim için bende 2 yıldır engelli olan biri de var. O üstüne alınıp kendi kendine konuşsun istediği gibi.
Bunların bir de Abdülhamid profil fotoğraflısı olan var, "içeriği görmezden gel" diyorum. Sadece düşünceleri dogma değil, akılları da dogma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı