Evrimin var olduğuna dair kanıtlar var mıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evrim varsa neden devam etmiyor. Maymunlar neden hala insan olmuyor gibi sorulara cevap arıyorum. Evrimciler bence evrim saçma bir teori.
Gülen emoji atacağınıza yanıt verin.
Evrim saçma ama ensest ilişki sonucu dünyaya geldiğin mantıklı değil mi? Evrime inanmıyorsan aşı da olma istersen? Gözünün önünde bir Covid-19 gerçeği var, virüs gözünün önünde evrim geçiriyor ama evrim saçma değil mi?

Nerede eğitim gördün sen? Evrimi müfredattan çıkarmış dünyanın en gelişmiş ülkesi Türkiye'nin eğitim sisteminden çıktığına bashse girerim...

Evrim saçma ama ensest ilişki sonucu dünyaya geldiğin mantıklı değil mi? Evrime inanmıyorsan aşı da olma istersen? Gözünün önünde bir Covid-19 gerçeği var, virüs gözünün önünde evrim geçiriyor ama evrim saçma değil mi?

Nerede eğitim gördün sen? Evrimi müfredattan çıkarmış dünyanın en gelişmiş ülkesi Türkiye'nin eğitim sisteminden çıktığına bashse girerim...
Ben sadece mikroskobik canlıların evrimine inanırım.

Evrim saçma ama ensest ilişki sonucu dünyaya geldiğin mantıklı değil mi? Evrime inanmıyorsan aşı da olma istersen? Gözünün önünde bir COVID-19 gerçeği var, virüs gözünün önünde evrim geçiriyor ama evrim saçma değil mi?

Bayıldım.😍

Ben sadece mikroskobik canlıların evrimine inanırım.
Evrimin senin neye inanıp inanmadığın umurunda değil. Evrimi bilip ona uyum sağlamazsan Delta gibi bir virüs gelir, seni bir dışkı yapar, bir dışkı olarak da istediğine inanmaya devam edersin 👍

Evet, evrim var. İnsan ırkı her zaman değişiyor. Maymundan mı geldik, bilemem. Ancak eski insanlar hakkında yapılan arkeoloji keşifler ve bilim insan ırkının değiştiğini kanıtlıyor.

GO back, ı want to be monkey.

Şahsen insanların maymun geldiğine falan inanmıyorum, dinim gereği.
Ama canlılar evrimleşiyor, şu anki kedi topluluğu eskiden daha büyük vahşi canlılardı.
Çoğu şey değişmekte ama evrim teorilerine hiç bakmadığım için şu an neye yorum yapsam bilmiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı