Evrimin var olduğuna dair kanıtlar var mıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben sadece mikroskobik canlıların evrimine inanırım.
Demin dediğim gibi, gözlerinle görsen bile inanmayacaksın çünkü kişiselleştiriyorsun. "BeN sAdEcE mİkRoSkObİk CaNlIlArIn EvRiMiNe İnAnIrIm." olayı kendi kendine reddetmişsin zaten. Buraya peygamber inse dese ki doğru ona bile inanmazsın.

Evrimin senin neye inanıp inanmadığın umurunda değil. Evrimi bilip ona uyum sağlamazsan Delta gibi bir virüs gelir, seni bir dışkı yapar, bir dışkı olarak da istediğine inanmaya devam edersin 👍
Zaten söylediğim şey bu "Mikroskobik canlıların evrimi".
Sadece bu yüzden mi sadece mikroskobik canlıların evrimine inanıyorsun ? :D
Hayır ama sözcüklerle anlatamam.

Geçende forumda 50 milyon yıllık ayaklı balina ile alakalı bir konu vardı.

Keşke attığım linki okusaydın.
Bakın ne yazmışım burada. Size gördüğümü, 3 linki de okuduğumu belirtmişim. Size cevap verirken kafamdan ne esiyorsa yazmıyorum. Ben de Evrim Ağacı'nın yazdıklarını okudum ki ona göre cevap verdim.

Tekrar belirteyim attığınız linkte benim dediklerimi inkar eden bir şey yok. Sadece 7 yıl milyon kaydırmışım. Dediğim konu ile çakışan bir şey görmedim.

Bana cahil demen ne kadar cahil olduğunu gösterir bir konuda bir şeye inanmayan herkese cahil deseydik herkes cahil olurdu.

Evrim zaten 10-20 yılda gerçekleşen bir olay olduğu için birkaç gün içinde hayvanların hemen değişmesi gerekiyordu zaten. Evrim öyle birkaç yılda olan bir şey değil. Evrimi düşünürken doğal seçilim vs. şeyler de göz ardı edilmemeli. Gerçi bunları bu konuya yazmanın anlamı yok. Ne de olsa gene saçma sapan şekilde anlaşılacak.

Makro evrimde yok mu? Mesela fosil kalıntılarını araştırabilirsiniz.
O kalıntılardaki canlılar tamamen farklı canlılar evrimle alakaları yok. Mesela neandertaller insanlarla alakaları yok.
Kimse mikro evrimi reddetmiyor zaten. İnsanlar senden makro evrim neden yok ona dair bir kanıt sunmanı istiyorlar.
Mantıklı gelmiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı