Excalibur G770 vs Ideapad Gaming 3

Hangi laptopta yok ısınma sorunu bana biri söylesin o zaman ben demiyorum ki burada Excalibur buz gibi ısınıyor ama öyle sakın alma derecesinde bir şey yok yani hayatında hiç Excalibur kullanmamış adam bu yorumu yapıyor. Bende HP de var oda ısınıyor oyunlarda arkadaşımda ASUS var oda ısınıyor onları ne yapacağız onları da almayacaksın o zaman. Altından hava akışını doğru düzgün sağladığın vakit öyle sakın alma derecesinde bir ısınması yok hocam yanımda değil PC olsa Rainbow'da Max 65 derece ısıyı görüyorum atacağım fotoğrafını.

Hangi laptopta yok ısınma sorunu bana biri söylesin o zaman ben demiyorum ki burada Excalibur buz gibi ısınıyor ama öyle sakın alma derecesinde bir şey yok yani hayatında hiç Excalibur kullanmamış adam bu yorumu yapıyor. Bende HP de var oda ısınıyor oyunlarda arkadaşımda ASUS var oda ısınıyor onları ne yapacağız onları da almayacaksın o zaman. Altından hava akışını doğru düzgün sağladığın vakit öyle sakın alma derecesinde bir ısınması yok hocam yanımda değil PC olsa Rainbow'da Max 65 derece ısıyı görüyorum atacağım fotoğrafını.

Çok iyi olur fotoğraf atmanız biz bir yerden haberlessek bana oyun testi videosu falan atabilir misiniz?

Atarım hocam neyi istiyorsan onu atarım PC'yi iş yerine getiriyim malum evde çocuk var fırsat olmuyor Ultra ayarlarda Rainbow'da 3-4 saat boyunca Rainbow'da 65 derece Max 70'i görmedim öyle söyleyim sana.

Kullanıyorum memnun değilim.

Bir laptop 6000RPM 2 tane fan ve altında soğutucuyla 20 küsur watt çekerken nasıl 100 derece olabilir ya?

Neden böyle bir sorun yaşadınız ki ben de Excalibur kullanıyorum soğutma performansı gayet iyi. Ben yeni aldım havayı ekranın önünden alıp ekran arkasından atıyor.

Peki oyun oynarken Turbo fan aciyor musun?

Bende G770 var istersen hemen test yapabiliriz.

Neden böyle bir sorun yaşadınız ki ben de Excalibur kullanıyorum soğutma performansı gayet iyi.

Peki modeliniz nedir ve Turbo fan kullanıyor musun, soğutucu kullanıyor musun?

Neden böyle bir sorun yaşadınız ki ben de Excalibur kullanıyorum soğutma performansı gayet iyi. Ben yeni aldım havayı ekranın önünden alıp ekran arkasından atıyor.

Bende G770 var istersen hemen test yapabiliriz.

Olabilir.

Peki modeliniz nedir ve Turbo fan kullanıyor musun, soğutucu kullanıyor musun?

Soğutucum var ama tek fanlı kullanıyorum amaç soğutmasındansa yükseltmek için kullanıyorum modelim Excalibur G770 8 GB RAM GTX1650 tek pişmanlığım bu laptopu 8 GB RAM'le almam işlemci 11400H.

Alırsam sıkıntı yaşamam değil mi bu benim için önemli bir karar.

İki güne yaşarsın alma. Aç bak kaç konu var kaç kişi mağdur. Burada 100 kişi alma diyor 5 kişi al diyor almaya daha yakınsınız anlamadım gitti. Malzeme kalitesi berbat direkt. Parayı çöpe at daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı