Excalibur G770'e eGPU ile harici ekran kartı takılabilir mi?

Gentos

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar. Excalibur G770 kullanıyorum. Thunderbolt desteği olmadığını biliyorum fakat araştırmalarıma göre çok eski cihazlara bile Wi-Fi kartı ya da M2 yuvası kullanılarak harici ekran kartı takılabiliyor. Cihazımda M2 yuvası ve doğal olarak da Wi-Fi kartı var. Takmak mümkün mü, yoksa hiçbir türlü takılamaz mı?

Gereksiz bir hareket. E GPU aparatı ile beraber zaten 20k+ üstü bir harcama gidecek ne uğruna PCI-e desteği olduğu için Type-C görüntüsü bile olmamasına rağmen eksik performans alarak laptop kullanmak uğruna mı? Değmez. Laptop olmaktan da çıkar o türlü zaten. Öyle kullanacaksanız gidin zaten masaüstü alın kendinizi yormayın

Gereksiz bir hareket. E GPU apartı ile beraber zaten 20k+ üstü bir harcama gidecek ne uğruna PCI-e desteği olduğu için Type-C görüntüsü bile olmamasına rağmen eksik performans alarak laptop kullanmak uğruna mı? Değmez. Laptop olmaktan da çıkar o türlü zaten. Öyle kullanacaksanız gidin zaten masaüstü alın kendinizi yormayın
Ben sadece mümkün olup olmadığını soruyorum. İleride sistem almak ya da eGPU almak arasında değerlendirme yapacağım zaten. Bilgisayar toplamaktan da anlıyorum ve piyasayı biliyorum. Şuan burada sorduğum tek şey mümkün olup olmadığı. Ayrıca masrafı 20K falan da değil.

Ben sadece mümkün olup olmadığını soruyorum. İleride sistem almak ya da eGPU almak arasında değerlendirme yapacağım zaten. Bilgisayar toplamaktan da anlıyorum ve piyasayı biliyorum. Şuan burada sorduğum tek şey mümkün olup olmadığı. Ayrıca masrafı 20K falan da değil.
Mümkün olmasa düşük performans alır mı yazarım? Evet mümkün dönüştürücülerle. PCI-E üzerinden ama ne gerek var? 15k aparat ve ekran kartı ile beraber 20k+ masraf yapacak. Thunderbolt desteklemeyen bir laptop için değmez, değmez, DEĞMEZ.

Bana kalsa hiçbir laptop için değmez ama yapanı var ne yaparsın. Git masaüstü al, keyfini çıkar.

Mümkün olmasa düşük performans alır mı yazarım? Evet mümkün dönüştürücülerle. PCI-E üzerinden ama ne gerek var? 15k aparat ve ekran kartı ile beraber 20k+ masraf yapacak. Thunderbolt desteklemeyen bir laptop için değmez, değmez, DEĞMEZ.

Bana kalsa hiçbir laptop için değmez ama yapanı var ne yaparsın. Git masaüstü al, keyfini çıkar.
Hangi aparat 15K bana atar mısın? 2K'ya aparat var. Eğer eGPU yapacaksam ekran kartını zaten 2. el alırım. Ekran kartı, güç kaynağı ve aparatı dahil maksimum 10K'ya halledilir. Hangi aparata 15K diyorsun çok merak ediyorum.

Hangi aparat 15K bana atar mısın? 2K'ya aparat var. Eğer eGPU yapacaksam ekran kartını zaten 2. el alırım. Ekran kartı, güç kaynağı ve aparatı dahil maksimum 10K'ya halledilir. Hangi aparata 15K diyorsun çok merak ediyorum.

eGPU kullanacaksan bunları kullanacaksın. Dediğin şeyleri kullanmak yerine 10k üzerine 2 3K koy RX6600 sistem var.

eGPU kullanacaksan bunları kullanacaksın. Dediğin şeyleri kullanmak yerine 10k üzerine 2 3K koy RX6600 sistem var.

Ha öyle mi? O zaman ekran kartı kullanacaksan da 4090 kullanacaksın, diğerlerini kullanamazsın. Ya da laptop kullanacaksan da en az 100 bin liralık laptop kullanacaksın. Bu nasıl mantık? Mümkün olduğunu söyledin ve bu cevap yeterli sadece. Ben de mümkün olup olmadığını sordum.

Geri
Yukarı