Excalibur G870 alınır mı?

Bütçe
35.000
4060 Asus varken işlemci çok önemli değilse tercih edilmesinin sebebi yok.
4060'tan bahsetmişiniz, var mı bahsetmiş olduğunuz bilgisayarın linki? Atabilirseniz sevinirim.

Isınma sorunu tüm Excalibur'larda yok G770 de var evet hatta kendim G770 kullanıyorum berbat bir cihaz ancak G870 öyle değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha önce de yapılmıştı bir benzeri. Bu videoda sıcaklıklar gösterilmemiş bile. Baştan sona izliyorum özellikle Türk malı ürünleri ancak şu zamana kadar düzgün test göremiyoruz. 2 yıl önceki vukuatları ise ekran kartı oyunda %40 kullanımdaydı. FPS ise açık değildi. Kanal adını hatırlamıyorum ancak bulursam atarım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu video da aynı şekilde. CHIP yılların dergisi. Böyle bir adımı atlayacak adam değiller.

Daha önce de yapılmıştı bir benzeri. Bu videoda sıcaklıklar gösterilmemiş bile. Baştan sona izliyorum özellikle Türk malı ürünleri ancak şu zamana kadar düzgün test göremiyoruz. 2 yıl önceki vukuatları ise ekran kartı oyunda %40 kullanımdaydı. FPS ise açık değildi. Kanal adını hatırlamıyorum ancak bulursam atarım.

Bu video da aynı şekilde. CHIP yılların dergisi. Böyle bir adımı atlayacak adam değiller.
Hocam burada arkadaş güzel incelemiş bir bakın isterseniz.

Teşekkür ederim hocam.
O zaman önerilenler arasından şu iki ürün arasında kaldım, hangisi alınmalı?
Birincisi: https://www.hepsiburada.com/asus-tu...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00004BN7CJ
İkincisi: Excalibur G870 | Excalibur Dizüstü
İkinci olana @asd674 hocam G870'in öyle olmadığını söyledi. Az sonra atmış olduğunuz videoları izleyeceğim.

Teşekkür ederim hocam.
O zaman önerilenler arasından şu iki ürün arasında kaldım. Hangisi alınmalı?
Birincisi: https://www.hepsiburada.com/asus-tu...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00004BN7CJ
İkincisi: Excalibur G870 | Excalibur Dizüstü
İkinci olana @asd674 hocam G870'in öyle olmadığını söyledi. Az sonra atmış olduğunuz videoları izleyeceğim.

Hocam attığınız yerde Excalibur'un stoku yok. Ayrıca bu ikisi arasından ASUS daha mantıklı. Evet G870 daha az sorunlu ama servis kalitesi ASUS'un biraz daha önde.

Hocam burada arkadaş güzel incelemiş bir bakın isterseniz.

1 hatamı kabul ediyorum, attığım videodaki ürünler muhtemelen eski. Yine de aynı kasa olunca biraz sıkıntı. Onu geçelim, ürün daha yepyeni. Uzun süreli kullanımı göz önünde bulundurmadan yorum yapmamak gerekiyor. Kendimden örnek vereyim. 2021 Şubat gibi aldığım Dell G15'te asıl sorunlar 2021 Ağustos gibi çıkmaya başlamıştı. Zaten sabıkalı firma, zaman vermeden iyi deyip önermek bana mantıklı gelmiyor.

4060 Asus tercih edin.
Peki, o zaman arkadaşa 4060 ekran kartlı Asus modelini önereceğim arkadaşa. Teşekkür ediyorum foruma mesaj yazan herkese ve yardımda bulunanlara

1 hatamı kabul ediyorum, attığım videodaki ürünler muhtemelen eski. Yine de aynı kasa olunca biraz sıkıntı. Onu geçelim, ürün daha yepyeni. Uzun süreli kullanımı göz önünde bulundurmadan yorum yapmamak gerekiyor. Kendimden örnek vereyim. 2021 Şubat gibi aldığım Dell G15'te asıl sorunlar 2021 Ağustos gibi çıkmaya başlamıştı. Zaten sabıkalı firma, zaman vermeden iyi deyip önermek bana mantıklı gelmiyor.
Hocam aynı kasa ne demek tam anlamadım? G770 ile aynı kasa mı diyorsunuz?

Geri
Yukarı