Excalibur G870 nasıldır?

Alinmaz. Sogutmasi zayif, fan sesi cok fazla.

Butce nedir?
Excalibur savunmamak için kendimi yırtıyorum ama zorla savundurtuyorsunuz be kardeşim.

TUF kasa, panel gibi şeyler de daha iyi ve özellikle son gelen indirimlerle kesinlikle tercih olmalı ama Excalibur'da öyle zarar verecek bir ısınma sorunu yok özellikle TUF önerirken "soğutması kötü" demek ironik. 2 cihazında soğutması bütçesine göre idare eder sadece Excalibur güvenilir bir marka değil.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2023-06-22 ÖS 10.07.56.png
    Ekran Resmi 2023-06-22 ÖS 10.07.56.png
    62,3 KB · Görüntüleme: 59
  • Ekran Resmi 2023-06-22 ÖS 10.09.00.png
    Ekran Resmi 2023-06-22 ÖS 10.09.00.png
    35,9 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleme:
Excalibur savunmamak için kendimi yırtıyorum ama zorla savundurtuyorsunuz be kardeşim.

TUF kasa, panel gibi şeyler de daha iyi ve özellikle son gelen indirimlerle kesinlikle tercih olmalı ama Excalibur'da öyle zarar verecek bir ısınma sorunu yok özellikle TUF önerirken "soğutması kötü" demek ironik. 2 cihazında soğutması bütçesine göre idare eder sadece Excalibur güvenilir bir marka değil.

Güvenilir değil derken malzeme kalitesi olarak mı?

Güvenilir değil derken malzeme kalitesi olarak mı?
Yok, markanın çok sorunlu modeli var diye millet güvenmiyor önerenleri de deli gibi linç yağmuruna tutuyorlar. Ben de linç yememek için önermeyi bıraktım gene de yalanlara dayanamayıp yazdım. Adam oyunda 96-97 derece TUF öneriyor onda sorun yok ama 90 derece gören Excalibur görünce hemen soğutması kötü yazıyor. Acer 6000 RPM fan döndürüyor onda mükemmel soğutma yazıyorlar ama 5000 RPM Excalibur'da fanlar kronik sorunlu diyor :D Malzeme kalitesi de donanımlarına göre gayet iyi.

Yok, markanın çok sorunlu modeli var diye millet güvenmiyor önerenleri de deli gibi linç yağmuruna tutuyorlar. Ben de linç yememek için önermeyi bıraktım gene de yalanlara dayanamayıp yazdım. Malzeme kalitesi de donanımlarına göre gayet iyi.

Sen daha önce kullandın mı? Eğer kullandıysan bir sorunla karşılaştın mı?

Geri
Yukarı