Excalibur G870 vs ASUS TUF A15

kerim73e

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yarın iki laptoptan birini alacağım birisi Casper Excalibur G870 4050 diğeri ASUS TUF A15 4050. ASUS bütçemi aşıyor işte çalışıyorum taksite böldüreceğim Excalibur 25k ASUS'a da 8 GB RAM 512 GB SSD takviyesi ile 30k2'yı bulacak, aradaki 5K2'yı hak eder mi yoksa Excalibur da işimi görür mü? Çok grafik gereksinimi isteyen oyunlar oynamıyorum ikisi de aynı performansı verir gibime geliyor. Sizce Excalibur'un G870 kasaları nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS al Excalibur pişmanlıktır ucuz diye paranı kaptırma en geç 2 sene sonra bozuluyor kendisi.

Model çıkalı 7-8 ay oldu 2 sene sonra bozuluyor diyor kahin Monster fanboy. ASUS tercih et dostum.

Monster fan boy mu Monster'i savunamam yakında oda bozulacagı için sonunu görmeden lekeleyemem Excalibur kullandım tecrübem var.

G770 kullanmışsın aynı kasa bile kullanmayan cihaz hakkında yorum yapıyorsun, eski mesajlarına baktığımda gayet de savunuyorsun dostum :D

Savundugum yok bozulma ihtimali oldugunu söyledim riskli alması yani fakat Excalibur tam riskli çünkü parçalarını bırak servis en basit arızayı görmüyor ve saglam SSD mi almıştı.

Savundugum yok bozulma ihtimali oldugunu söyledim riskli alması yani fakat Excalibur tam riskli çünkü parçalarını bırak servis en basit arızayı görmüyor ve saglam SSD mi almıştı.
Sağlam SSD alma olayının bir kanıtı yok ki o dediğin SSD olayı Monster için de söylenmişti muhtemelen yalan, sen riskli olduğunu söylemedin gayet de güzel en geç 2 yıla bozulacak demişsin.

Sağlam SSD alma olayının bir kanıtı yok ki o dediğin SSD olayı Monster için de söylenmişti muhtemelen yalan, sen riskli olduğunu söylemedin gayet de güzel en geç 2 yıla bozulacak demişsin.

Benimki 2 senede bozulmuştu fanları gitmiş sürekli temizlemiştim her neyse ben kullanıcı başı 1 kez uyaracagım alıp almamak onlara kalmış ben Monster önermiyorum şu anlık bir sorun görmedim Casper'in mallarınıda önermeyecegim.

Yeni konular

Geri
Yukarı