Excalibur G870 vs ASUS TUF A15

Excalibur son serisinde büyük düzeltmelere gitti diye çok duyuyorum hocam. Kullanan birini bulup onunla konuşmak en doğrusu olacak. Ama ben yine de marka kalitesinden dolayı ASUS tercih ederdim. Biraz fazla verirdim ama aklıma soru işareti kalmazdı.

ASUS Acer şu sıralar çok öneriliyor HP'yi bilmiyorum.

Benimki 2 senede bozulmuştu fanları gitmiş sürekli temizlemiştim her neyse ben kullanıcı başı 1 kez uyaracagım alıp almamak onlara kalmış ben Monster önermiyorum şu anlık bir sorun görmedim Casper'in mallarınıda önermeyecegim.
Aynı kasa bile değiller demiyorum boş boşa, G770 de yaşadığın olay G870 etkilemez. Önerip önermemek sana kalmış. Asus varken ben de önermem tüm seçenekler bitince öneriyorum ben.

Excalibur son serisinde büyük düzeltmelere gitti diye çok duyuyorum hocam. Kullanan birini bulup onunla konuşmak en doğrusu olacak. Ama ben yine de marka kalitesinden dolayı ASUS tercih ederdim. Biraz fazla verirdim ama aklıma soru işareti kalmaz.

Excalibur'un RTX 4060 16 GB RAM 1 TB modelini aldim umarim pişman olmam gelince güncelleme yapacağım uzun kullanım sürecini de eksik etmem 27kya geldi toplam ASUS'un ayni özellikli sistemi 40k o kadar çıkamam hepinize teşekkürler.

Excalibur'un RTX 4060 16 GB RAM 1 TB modelini aldim umarim pişman olmam gelince güncelleme yapacağım uzun kullanım sürecini de eksik etmem 27kya geldi toplam ASUS'un ayni özellikli sistemi 40k o kadar çıkamam hepinize teşekkürler.
Hayırlı olsun hocam detaylı inceleme bekleriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı