İnceleme Excalibur G870

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mesajınızı raporlayıp düzeltilmesini isteyebilirsiniz. Buradaki sürücüler kurmadıysanız da kurabilirsiniz.

Bildiğim kadarıyla excalibur laptoplarda casper anakartı kendisi üretiyor. Güzel bir güncelleme getirebilir arayüz konusunda.

Bildiğim kadarıyla excalibur laptoplarda casper anakartı kendisi üretiyor. Güzel bir güncelleme getirebilir arayüz konusunda.
Casper bilgisayarı kendi üretmiyor ki. Çinden getirip marka basıyor.

Hayır hocam cidden anakartı Casper kendisi üretiyor. Kasa için dediğiniz doğru.
Hocam eğer araştırırsanız. Excalibur g770 modelinin thunderobot 911 air modeli ile bire bir aynı olduğunu görebilirsiniz.

Bende G770 var ve sıcaklık az olmasa da ciddi performans düşüren bir şey yok. Kasa falan da hoşuma gitti. Dediğiniz gibi leke tutmuyor. Performansı da iyi fakat benim için büyük olmayan fakat büyük olan bir sorunu var. O da touchpadin çalışmaması. Ben on yılda bir touchpad kullanan birisi olduğum için pek takmıyorum ama büyük bir sorun bu. Bu sorunu yaşayan sadece benim gördüğüm kadarıyla. Bu modelde bundan şikayet eden başka görmemiştim. Net bir şey söylemem gerekirse markalı GTX 1650 gibi düşük seviyede bir karta sahip laptop almak yerine bunu alabilirsiniz. Çok daha mantıklı bence. Ha bütçeniz fazlaysa hiç bakmayın.

Ben driver indirmemiştim. Touchpad ondan dolayı da çalışmıyor olabilir.

Bu arada G770 incelemesi yapayım ben hafta sonu falan. Bilgilendirmek için güzel olur. Uzun bir kullanım deneyimim var zaten.

Bende de touchpad takılıyor çoğu zaman. Şarja takılıyken oyun oynarken şarjın azaldığını fark ettim %99 GPU kullanan oyunlarda.

CPU-Z indirip Memory kısmından ekran görüntüsü atar mısınız? RAM'ler 3200 MHz fakat kaç CL? Sitesinde bulamadım bilgiyi, satıcıya sorunca da söylemiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…