İnceleme Excalibur G870

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İki parmağınızla tıklayınca sağ tık algılar.

Attığımız sürücüyü kurdunuz mu?

Evet lakin hala aynı bu konu hakkında servise gönderdim ve yeni cihaz bile geldi yine aynı

Bir kere basıp bırakınca normal kayıyor gidiyor ama bir uygulamaya girmeye veyahut etkileşime geçmeye çalışınca yine aynı şekilde fare ile sağ tık yapıyormuşum gibi algılıyor

Merhaba bende de g870 var. Ama ben sıcaklıktan biraz rahatsızım. Sizin sistemde de bir sıcaklık sorunu var mı? Ben bu sorunumu torbo boost kapatarak hallettim. Azda olsa bir fps kaybettim. Sıcaklık değerlerim 95ten 65-70 arasına indi.

Bu modelin anakartı/ses kartı hakkında bilgisi olan var mı?

@yusufmertcoskun hocam sizde ısınma problemi var mı? benimkinde açma kapama butonunun sağında ciddi bir ısınma oluyor. Mesela rainbow oynuyordum afterburner açığ gireyim dedim cihaz işlemcide 95 dereceyi gördü. Ama ekran kartı sıcaklığı 70 ti. Sizce bu kronik bir hata olabilir mi yoksa normal mi. Valorant oynayınca 70 dereceyi geçmiyor sıcaklık. Bende çözümü turbo boost kapatarak buldum.

birde soğutucu kullanıyor musunuz kullanıyorsanız markası nedir?

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…