Excalibur monitör neden alınmaz?

Şahsen ben Casper'dan çok Türk bilgisayar vs. markalarından uzak durarım genellikle. Eğer işim olacaksa bir Türk yerine Global bir marka ile masaya oturmak daha az yorar bence.

Direk kafadan söylüyorum bunu ürün iyi olabilir olmayabilir.

• Kalitesiz panel.
  • Kalitesiz malzeme.
  • Bir sürü sorun (Özellikle kötü kalite, renklerde veya başka yerlerde bozulmalar).
Daha da bir sürü nedenler var hepsini saymak uzun hikaye olur.

Bir de gerçek 1 ms ve 200 Hz değerlerini veremeyeceklerini düşünmekteyim.

Türk markalarından uzak durun, Türk markalarına özel bir ön yargım yok fakat gerçekten kötü. Uzak durun hocam Casper olsun Monster olsun Everest olsun uzak durun (Benim görüşüm) .

Casper Excalibur monitörler neden alınmaz?

Gerçekten Türk yapımı teknoloji ürünlerinin çok ilgi duymasını isterim ama yok öyle bir şey ilgi gösterilmemesi de haklı zaten yabancılara yaptırıp logo basmaktan başka bir şey yapmıyorlar ondan farklı bir monitör tercih edilmeli.

Kaliteli olsalar yerin dibine sokmaz,hiçbir Türk firmasının global pazarda standart markalara yakın kalitede iş yaptığını veya bunun için çabaladığını görmedim.
Kesinlikle haklısınız, çoğu Türk markası Çinli fabrikalarda üretim yapıp marka basıyor.

K
Gerçekten Türk yapımı teknoloji ürünlerinin çok ilgi duymasını isterim ama yok öyle bir şey ilgi gösterilmemesi de haklı zaten yabancılara yaptırıp logo basmaktan başka bir şey yapmıyorlar ondan farklı bir monitör tercih edilmeli.
Kesinlikle haklısınız, yüzde 90 ı Çinde üretiliyor.

Tamam çok üstün bir firma demiyoruz ama çok aşağı görüyorlar.
Kardeşim MSI almak yerine Rampage al bakalım ne oluyor. Yada git Everest al bakalım Asus yerine. Türk Elektronik markaları global markalar ile kesinlikle yarışamaz ve rakip dahi olamaz.

Geri
Yukarı