MSI monitör neden alınmaz?

Dreamy Bull

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere MSI monitörlerin neden alınmaması gerektiğini anlatacağım. MSI monitörlerde diğer monitörlere nazaran çok daha fazla ölü piksel, ghosting ve bazen de ışık sızması gibi sorunlarla karşılaşılıyor.

Bir şey daha demek istiyorum; eğer sizde MSI monitör varsa ve sorun çıkmadıysa monitörün sorunsuz olduğu anlamına gelmiyor. Yani yorumlara “ben de var gayet iyi” gibi şeyler yazmayın.

Burada çıkan ölü pikseller var:
MSI Türkiye Monitor Şikayetleri - Şikayetvar
Şikayetlere bakarsanız çoğunlukla MSI monitörler var.
Bunlar sadece birazı, hepsini koymayı üşendim. Aynı zamanda başka forumlarda, YouTube’de ve yabancı forumlarda da bir sürü sorun vardı.

Burada da ghostingler var:
Ghosting olan MSI Optix MAG272CQR iade edilmeli mi?
Dediğim gibi bunlar birazı.

Burada da ışık sızması:
MSI MAG241C Işık Sızması
MSI MAG241C'in Ölü piksel ve Işık sızması sorunu nedeniyle iadesi

Yani arkadaşlar, kısacası sırf MSI diye önermeyi bırakalım. Özellikleri sizi cezbedebilir fakat her modeli sorunlu. Şimdi diyebilirsiniz “Diğer monitörlerde de bu sorunlar çıkıyor”. Evet, çıkıyor fakat her alana çıkmıyor. MSI monitörler Türkiye’de çok alınan bir monitör olmasa bile sorunları görüyorsunuz.

Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Çok bilgilendirici bir içerik olmuş, elinize sağlık hocam. Ben bir MSI fanı olarak bu konuyu gördükten sonra MSI monitör almam artık. Zaten körü körüne bir marka fanı olmamak gerekir hiçbir zaman.

Ne gerek var MSI'a. TN panel LG monitör kullanan ben.
1616916753084.png

Yeni konular

Geri
Yukarı