Gamepower monitör neden alınmaz?

Sadece çöp yazdığınız ve sonradan açıklamasını yaptığınız için.
Öyle bırakmak istemedim, o da bilgilensin istedim. Zaten amacımız bu. Ama sanırsam sinirime yenik düşüyordum neredeyse.
Ama bu konuyla ilgili zaten bir sürü konu var.
Sadece çöp deyip nedenini belirtmediğiniz için. Sonradan mesajınızı düzenlediğinizden dolayı geri çektim.

Açıkçası ben de merak ediyorum. Gamepower ürünlerine merdiven altı diyorlar çoğu ama Donanım Arşivi inceleme videosunda (yanlış hatırlamıyorsam) üründe Samsung panel olduğunu paylaşmıştı. Yani panel söylendiği gibi kaliteliyse ne sorun olabilir bilemedim.
Hocam iyi panel kullansa da diğer malzemeler kalitesizdir. İzoly, Gamepower ve James Donkey’den SSD ve monitör alınmaz. İlla bir yerini kalitesiz yapmıştır. Mesela malzemesi, kabloları vesaire.
Markada Game ismi geçiyorsa alınmaz.
Hem komik hem de doğru.

Hocam iyi panel kullansa da diğer malzemeler kalitesizdir. İzoly, Gamepower ve James Donkey’den SSD ve monitör alınmaz. İlla bir yerini kalitesiz yapmıştır. Mesela malzemesi, kabloları vesaire.
Kesinlikle. Özellikle James Donkey ve Izoly’i hiç konuşmam bile dahi. Kimse kusura bakmasın kızmasın:) Fakat monitör dediğin şey biraz da paneldir sonuçta. Yani panel dediğin bütün elektriki sistemi falan içerir. Kasa tırt olabilir o doğru. Hoparlör varsa o da kötüdür. Hani ben panel açısından baktım açıkçası ama tabii o kadar para verince insan şüphe edeceği bir marka olmasını istemez asla.

Kesinlikle. Özellikle James Donkey ve Izoly’i hiç konuşmam bile dahi. Kimse kusura bakmasın kızmasın:) Fakat monitör dediğin şey biraz da paneldir sonuçta. Yani panel dediğin bütün elektriki sistemi falan içerir. Kasa tırt olabilir o doğru. Hoparlör varsa o da kötüdür. Hani ben panel açısından baktım açıkçası ama tabii o kadar para verince insan şüphe edeceği bir marka olmasını istemez asla.
Aynen monitör genel olarak panelden oluşur. Ve internet kafede Gampower’ın curved 144Hz 1ms model bir monitörünü denemiştim. Renk kalitesi iyi gelmişti. Çok oyun oynayan birisi olmadığım için 144Hz ile 60Hz arasındaki farkı çözemedim. Panelleri iyi olabiliyor ancak içindeki başka parçalar kalitesiz olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı