Gamepower monitör neden alınmaz?

Doğru. Kusura bakmayın.
Hazır konuya mesaj yazmışken söyleyeyim;

GamePower ve Rampage gibi firmaların bazı ürünlerinin fiyatları gerçekten cezbedici olabilir, bazen tasarımları da güzeldir ve bu firmaların para yedirdiği ya da biraz daha kibar konuşursak "ürün sağladığı" bazı içerik üreticisi arkadaşlar da bu ürünleri "Fiyat performans ürünü, kendisinden daha pahalı olan rakibinden daha iyi" gibi argümanlarla insanlara sevdirmeye çalışır. Eğer bunlara kanarsan ve "daha ucuzsa bunu alayım" gibi bir düşünceye kapılırsan sonunda çok pişman olacağına eminim, şu anda bizzat kendim Rampage Comfy kullanıyorum ve inanılmaz pişmanım. "aaa bu da aynı çözünürlükte, aynı yenileme hızında ama kendisinden pahalı olan rakibinden daha ucuz" diyerek daha kaliteli ve haliyle daha pahalı olan rakip ürünü almak yerine diğer ucuz ürün üreten firmadan alırsan işin sonunda resmen küçük çocuklara siber tokatçılık yaptığını düşündüğüm bu firmaların ekmeğine yağ sürmüş olacaksın. Sırf birkaç yüz lira daha ucuz diye kalitesiz malzemeden ve panelden yapılmış, kabloları ve iç aksamı daha kalitesiz olan ürünü alacaksın ve işin sonunda daha kaliteli olan monitörlerden 5 kat daha az ömrü olan bir monitörle kalacaksın 1 yıl içerisinde ya tamamıyla bozulacak ya da temel fonksiyonlarını sıkıntısız yerine getiremeyecek hale gelecek, kısacası küçük bir paradan kaçmaya çalışırken yepyeni bir monitör masrafı çıkartacaksın.

Not: genelleme yaptığımın farkındayım ama bu kesinlikle bir önyargı değil, pahalı olan ürünü "pahalıysa iyidir" diye sevmek ve bu durumu havalı sanmak gibi bir şey de değil. GamePower firmasının bir ürününün bile doğru düzgün kaliteli olduğu görülmemiştir, bundan sonra da kendini değiştireceğini düşünmüyorum. Sana daha ucuz ürün sağlarken kıstığı fiyatı kaliteyi düşürerek geri kazandığı için bu markaları ancak internete "ışıklı havalı ucuz klavye" yazıp ilk ucuz gördüğünü alan küçük çocuklar ya da kendi ekipmanı bozulduğu için idarelik ucuz ekipman arayan, bu ürünü birkaç ay sonra doğru dürüst bir ürün alınca rafa kaldırıp zor gün ürünü olarak kullanacak arkadaşlar alır.

Kısacası bu yüzden ucuz mal üreten Rampage ya da GamePower gibi firmaların "monitörü alınır mı, şusu busu alınır mı?" diye ayrı ayrı sormak yerine adını gördüğün yerde kaçman en mantıklısı.

Çöp çünkü malzeme kalitesi yok resmen adamlar merdivenaltı ürünlere logo bassalar ne kadar kötü olabilir deneyini açıklıyorlar. Bir de ucuza yönelecek diye Gamepower alıyor ondan sonra 3 ay sonra gidiyor.

Gamepower warlord gaming kulaklığı aldım 6 ayda kablosu ERİDİ. Ledleri kafayı yedi ve usb bağlantısı gidip geliyor.Almayın gamepower hurdalarını.

Geri
Yukarı