Excalibur sistemce touchpad ara sıra takılıyor

USB'den format başlatın hocam sonra touchpad driverı yükleyin. Neden format attım derseniz sürümü eski olan driver silinmediğinden dolayı yeni driverı algılamaz.

Bilgisayar Casper Excalibur touchpad sürekli takılıyor arada neden olabilir güncellemeleri falan de yaptım.
Yukarıda yazan yorumları boşver hiçbir işe yaramaz. Bu cihazların kronik bir sorunu touchpad tutukluk yapması, servisi bile kabul ediyor arada tutukluk yapar diye. Kaç defa servise gitti formatlandı sonuç aynı. Hatta touchpad sökülüp takılmış servisten gelince farkettim. Yeni aldıysan iade et bidaha da casper a yaklaşma.

Artı -1 Eksi
Yukarıda yazan yorumları boş ver hiçbir işe yaramaz. Bu cihazların kronik bir sorunu touchpad tutukluk yapması, servisi bile kabul ediyor arada tutukluk yapar diye. Kaç defa servise gitti formatlandı sonuç aynı. Hatta touchpad sökülüp takılmış servisten gelince fark ettim. Yeni aldıysan iade et bir daha da Casper'a yaklaşma.

Casper Excalibur G770'im var touch pad sorunu yaşadım ve kendi yaptığımın aynısını yaptım ve düzeldi yani bilip bilmeden yorum yapmayın.

Casper Excalibur G770'im var touch pad sorunu yaşadım ve kendi yaptığımın aynısını yaptım ve düzeldi yani bilip bilmeden yorum yapmayın.
Allah Allah işe bak yaw :D. Daha önce kendim de format atıp defalarca driverı yükledim sonuç aynı. Ayrıca servisi de aynı işlemleri yapıyor sonuç aynı. Servisi de hatayı kabul ediyor ayrıca. Seninki de bir süre sonra bozulur yüksek ihtimalle bu serinin hatasız aygıtı yok çünkü hepsi bozuk ve dandik.

Yeni konular

Geri
Yukarı