Express VPN + Tor Browser daha mı güvenli?

Binanin dis kapisi nukleer reaktor kapisi iken evin kapisi celik mi olsun tahta mi diye dusunmeye gerek yok.
Merhaba,
O tarayıcıyı hiç kullanamadım ama içinde vpn mi var yoksa ayrıca VPN mi kullanmak lazım çalışma şekli nedir. o tarayıcıdan girerek twiterda anonim olabilir miyim.
Yada sadece vpn kullanmak yeterli mi tarayıcıdan bağımsız anonim olmak için.

Merhaba,
O tarayıcıyı hiç kullanamadım ama içinde vpn mi var yoksa ayrıca VPN mi kullanmak lazım çalışma şekli nedir. o tarayıcıdan girerek twiterda anonim olabilir miyim.
Yada sadece vpn kullanmak yeterli mi tarayıcıdan bağımsız anonim olmak için.
Merhaba. Tor Tarayicisi, internet trafiginizi Tor agi uzerinden yonlendiren ve anonimlik icin tasarlanmis Firefox tabanli bir tarayicidir.
Tor agi internet trafiginizi gonulluler tarafindan calistirilan dunya capindaki binlerce sunucudan 3 tanesinden yonlendirir. VPN/proxy olarak calismaz ayri bir protokoldur ama daha iyi anlanabilmesi acisindan arka arkaya gecmis 3 proxy gibi dusunebilirsiniz. Agin mimarisinin detaylarina girmeyecegim ama tasariminin mukemmel oldugunu soyleyebilirim. Guvenle tweetleyebilirsiniz.
Iyi bir VPN de Tor kadar olmasa da anonim yapabilir. Sizi kimin kovaladigina bagli.

Merhaba. Tor Tarayicisi, internet trafiginizi Tor agi uzerinden yonlendiren ve anonimlik icin tasarlanmis Firefox tabanli bir tarayicidir.
Tor agi internet trafiginizi gonulluler tarafindan calistirilan dunya capindaki binlerce sunucudan 3 tanesinden yonlendirir. VPN/proxy olarak calismaz ayri bir protokoldur ama daha iyi anlanabilmesi acisindan arka arkaya gecmis 3 proxy gibi dusunebilirsiniz. Agin mimarisinin detaylarina girmeyecegim ama tasariminin mukemmel oldugunu soyleyebilirim. Guvenle tweetleyebilirsiniz.
Iyi bir VPN de Tor kadar olmasa da anonim yapabilir. Sizi kimin kovaladigina bagli.
Tor'u sanal makine ile kullanmak daha mı güvenli?

Merhaba. Tor Tarayicisi, internet trafiginizi Tor agi uzerinden yonlendiren ve anonimlik icin tasarlanmis Firefox tabanli bir tarayicidir. ....
Daha detaylı açıklama için https://gitlab.torproject.org/legacy/trac/-/wikis/doc/TorPlusVPN okuyabilirsiniz ama Tor ile VPN birlikte kullanmak çoğu zaman gizliliğinizi azaltıyor....

Ek olarak: Lütfen bir Tor Relay'ı kurun. Hem sizi bazı saldırılara karşı daha güvenli hale getiriyor hem de Tor ağının kalitesini arttırıyorsunuz....
Tor Tarayicisi yeterince guvenli. Hukumet belgelerini sizdiracaksaniz yardimci olalim da diger turlu kafanizi bulandirmaya gerek yok. ...

Sanırım Blokchain gibi bişi bu zımbırtı. Verilen linki okucam.

Ben twitterde haşır neşirim. Zırt pırt savcıya gidip ifade vermek istemiyorum 2-3 kere gittim.
Bu ceberrut devlette Fikir hürriyeti yok. O yüzden sordum.

Geri
Yukarı