İnceleme EXVEGA Andromeda

Dolgun bir süngeri var o halde güzel, peki içerisinde visco sünger var mı? Visco sünger varsa hangi bölgelerinde var? Zio koltukta Visco var fakat koltuğun oturma kısmının sadece ortasında var mesela, bu da benim gibi koltuğun en arka kısmında oturup sırtını yaslayan kullanıcıları rahatsız edebiliyor.

Oturagi 2 kilo gelir herhalde. Her parcasini tartmadim. Bes kilo vardir sanirim koltugun ust kismi.
sahibinden de almayi istiyorum da 10 kilo desi siniri var urun basi en fazla kac parca yapilabilir bu koltuklar nekadar kuculebiliyor?
Demode hale getirilse sinir asmadan yollanabilir mi?
@shinei

sahibinden de almayi istiyorum da 10 kilo desi siniri var urun basi en fazla kac parca yapilabilir bu koltuklar nekadar kuculebiliyor?
Demode hale getirilse sinir asmadan yollanabilir mi?
@shinei

Ayrilabilen parcalari sunlar:

Olculeri de asagidaki sekilde:

Buna gore hesabinizi yaparsiniz. Oturagin ve sirt kisminin agirligi toplam 4-5 kilo vardir diye tahmin ediyorum.

Visco mu bilmiyorum. Oturak kismi biraz sert, herhalde visco degil. İcerisindeki dolgu malzeme her tarafinda var tek bolgede degil.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…