Exxen kullanıma açıldı!

1609438799671.png

Acun Ilıcalı'nın yaptığı Türkiye'nin dijital platformu Exxen kullanıma açıldı. Biraz göz gezdirdim garip projeler var. Şu an da gözüme tosuncuk adlı proje çarptı. 7 gün ücretsiz zaten onu izlemeyi düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz bu platform hakkında? Ve almayı düşünüyor musunuz?

1609438836737.png

Türk yapımı diye diye bir gün kursacağız galiba.

Keşke Türk yapımları güzel olsaydı. Genel olarak kitleye oynanıyor ne yapsınlar.

Bu ülkede TV8 gibi bir kanal reyting rekorları kırıyor. Acun bir şeylere güveniyor ki bu yatırımı yapmış.
Gerçi doğru. Bu ülkede teknoloji ve refah Masterchef ve Survivor gibi programların önüne geçemez. İç çamaşırlarımıza kadar alsınlar ama televizyonumuzu almasınlar.

Böyle yeni servislere güvenip kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanızı önermem.
Geliştirmesi yeni yapılmış, henüz hazır olmayan kısımları olabilir. Örneğin ödeme yapmayı iptal ettiğinizi sanabilirsiniz fakat sizden yine de para çekebilir. Bu tür servisleri 4-5 ay sonra kullanmaya başlamakta fayda var.

Bu kadar az içerikle çıkış yapmak biraz acelecilik olmuş. Ayrıca uygulamalarıda market üzerinde mevcut değil, muhtemelen hazır değil. Acun en az bir sene buradan ekmek yiyemez diye düşünüyorum.

Bari birkaç tane yabancı dizinin hakkını satın alsaydın Acun.

Bir BluTV etmez, Netflix hiç etmez.

Aslında YouTuberları toplayarak maliyeti düşürmüşler.

Geri
Yukarı