Ezilmeye tahammülüm kalmadı

Bu hayatta ne yapacağım böyle hep ezilecek miyim arkadaşım falanda mı olmayacak kaderime bu mu yazıldı ne yapacağım? Millet aşk acısı çeker bizim üzüldüğümüz meseleye bak. Öncededen ağlıyordum artık sinirlenmeye başladım az önce duvara yumruk attım şimdi diyeceksiniz fitnessa git paramı varda fitnesa gideceğim. Millete baktığımda çoğunluk laf sokuyor veya espiriyle karışık laf çarpıyor falan çıkıyor işin içinden ben öyle değil işte ya sinirleniyorum ya da ağlıyorum ya da bir şey yapmıyorum hadi kas yaptım ömrüm kavga ederek mi geçecek?

İnsanların fikirleri (çoğunluk) inan çok değersiz dostum. Kafa yormaya gerek yok. Profesyonel destek almayı düşündün mü?

Yine aynı mesele. Sözlü aşağılama, body shaming falan mı var? Ten renginiz koyu diye "Suriyeli" yaftası mı yapıştırılıyor? Hafif bozuk bir Türkçe olunca "Kürt müsün?" mü deniyor? Feminen davranışlarınız olduğu için gay mi diyorlar?

Binlercesi yazılabilir, uydurulabilir ama genel davranış altta kalmamaktır. Altta kalmayın, gerçekten buraya mesaj yazmak için uğraşıp hak savunma noktasında yetersiz kaldığınıza değmez. Kendiniz çözebilirsiniz, çözmelisiniz.

Çok ezildim ve kendimi bir nevi toplumdan kasıtlı olarak soyutlamaya başladım. Kimseye görünmezsen eziklenmezsin. Operadaki hayalet gibi geziyorum.

Bu hayatta ne yapacağım böyle hep ezilecek miyim arkadaşım falanda mı olmayacak kaderime bu mu yazıldı ne yapacağım? Millet aşk acısı çeker bizim üzüldüğümüz meseleye bak. Öncededen ağlıyordum artık sinirlenmeye başladım az önce duvara yumruk attım şimdi diyeceksiniz fitnessa git paramı varda fitnesa gideceğim. Millete baktığımda çoğunluk laf sokuyor veya espiriyle karışık laf çarpıyor falan çıkıyor işin içinden ben öyle değil işte ya sinirleniyorum ya da ağlıyorum ya da bir şey yapmıyorum hadi kas yaptım ömrüm kavga ederek mi geçecek?

Hayır kavga etmene gerek yok, kas yap gözlerini korkut yeter, kızlar peşine düşer zaten milletin aşk acısı dediği şeye yaklaşmış olursun. (ayrıca duvara yumruk atma olayını devam ettirebilirsin, iron fist denilen şeyde iyileşirsen kavga etmene hiç gerek kalmayacak :) )

Yeni konular

Geri
Yukarı