İnsanlara tahammülüm kalmadı

@Neo.1 hocam zorbalık konusunda Durumumuz aynı. Ben mıknatıs gibi belayı çekiyorum şu an bile bir olaydan dahi korkuyorum. Bana değer veren kişi en yakın arkadaşım ve eski flörtümdü. Bende ailem ile çok tartışırım. Dertleşmek ister misiniz yaşıt sayılırız.

@Neo.1 hocam zorbalık konusunda durumumuz aynı. Ben mıknatıs gibi belayı çekiyorum şu an bile bir olaydan dahi korkuyorum. Bana değer veren kişi en yakın arkadaşım ve eski flörtümdü. Bende ailem ile çok tartışırım. Dertleşmek ister misiniz yaşıt sayılırız.

Kısacası çok cenabet birisiyiz kral bundan kurtulmanın yolu deli olmak gibi duruyor.

Kısacası çok cenabet birisiyiz kral bundan kurtulmanın yolu deli olmak gibi duruyor.

Zaten deliyiz dostum, sadece sabır eşiğimiz yüksek. Eğer sabrım taşar kendimi gerçekten belanın ortasında hisseder isem ben hariç kimse kalmaz ortada, çünkü bazen gözüm kararır sonunu düşünmem ama muhtemelen hiçbir zaman buna gerek duymam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyal anksiyete.

Ben daha çok kafa yapısına uygun birini bulamamak olarak yorumluyorum. Özelikle bizler gibi sakin ılımlı insanlar cıvık insanlar tarafından hoşlanılmadığı şekilde şakalar yapılıyor ve gittikçe niye bu kadar beyinsiz insanların arasındayım diyesi geliyor insanın.

Niye böyle yazdım bilmiyorum, içimden geldi, sizlik bir şeu yok.

@Neo.1 maalesef uyarı aldım sosyal dışı iletişim adresi istemek yasakmış 😔

Ben daha çok kafa yapısına uygun birini bulamamak olarak yorumluyorum. Özelikle bizler gibi sakin ılımlı insanlar cıvık insanlar tarafından hoşlanılmadığı şekilde şakalar yapılıyor ve gittikçe niye bu kadar beyinsiz insanların arasındayım diyesi geliyor insanın.

Niye böyle yazdım bilmiyorum, içimden geldi, sizlik bir şeu yok.

@Neo.1 maalesef uyarı aldım sosyal dışı iletişim adresi istemek yasakmış 😔

Sorun değil hocam anladım.

Keşke 1 sene öncesine dönebilsem. Her şey daha farklı olabilirdi.

Sorun değil hocam anladım.

Keşke 1 sene öncesine dönebilsem. Her şey daha farklı olabilirdi.
Artık kabullenmek gerek yapacak bir şey yok hocam. Şu an durumu nasıl düzeltiriz bizim için önemli olan o. Bunun çaresi de zaman ve yeni arkadaşlıklar. Aslında kafa yapımız uygun gibi keşke modlar ayrıcalık tanısa.

Geri
Yukarı