F/P oyuncu ekipmanları

emreberk2040

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, klavyem, mouseum, kulaklığım biraz eskidi. Ben de beni üzmeyecek fiyatı aşırı pahalı olmayan klavye, mouse, kulaklık bir de mousepad aramaya başladım ama YouTube incelemelerine güvenemedim, bir de size danışayım dedim.

Hepsi için en fazla 350 TL olacak şekilde önerirseniz sevinirim.

Klavyeyi mekanik almayı düşünüyorum. Yazma sesi hoşuma gidiyor ama gece oyun oynadığım için ailemi rahatsız etmek istemiyorum en azindan kapalı kapı ardından duyulmayacak kadar sessiz olursa iyi olur. Bilek desteği benim için önemli.

Mouseta çok fazla tuş olmasını istemiyorum 3 4 tane küçük tuş yetecektir çok abartılı bir görünüşten ziyade sade hafif bir mouse arıyorum elim biraz büyüktür.

Kulaklik konusunda da kablosu çok ağır olmayan terletmeyen çok ağır olmayan müzik dinlemek için de kullanabileceğim bir kulaklık arıyorum.

Mousepad konusunda pek bir ayrımım yok, memnun kaldıklarınızı önerirseniz sevinirim.

Bir de garantisi güvenilir markalar önerirseniz sevinirim teknoloji biraz şans işi sorun yaşamak istemiyorum.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu bütçede istekleriniz biraz imkansız görünüyor. Düşük bütçede bana göre en kaliteli marka Trust olduğu için (kendisi Avrupa malı) full Trust set dizdim ve iki seçenek sundum.

Mouse olarak bunu:
Trust GXT 180 Kusan
Klavye olarak bunu:
Trust GXT 830 RW
Kulaklık olarak bunu:
Trust GXT 380 Doxx
Mousepad olarak ise bunu:
Trust GXT Mousepad önerebilirim bence bu seçenek daha iyi fakat başka bir seçenek de hazırladım sizin için.

Klavye ve mouse olarak bunu:
Trust GXT 838
Kulaklık olarak bunlardan birini:
Trust GXT 4376 Ruptor
Trust GXT 450 Blizz
Mousepad olarak ise yine bunu:
Trust GXT Mousepad önerebilirim.

Yazarken aklıma bir seçenek daha geldi onu da yazayım.

Klavye ve mouse olarak bunu:
Trust GXT 838
Bilek desteği olarak bunu:
Trust GXT 766 Bilek Desteği
Kulaklık olarak yine bunu:
Trust GXT 380 Doxx
Ve mousepad olarak yine aynısını:
Trust GXT Mousepad önerebilirim.

Hocam umarım yardımcı olabilmişimdir eğer olabildiysem ne mutlu bana.

Bütçe için söylediklerin imkansız ki. Para birimi dolar olsaydı olabilirdi de TL ile imkanı yok. Eğer bütçeyi 100 TL aşabilirsen şunları alabilirsin en azından istediğine az çok yakın bir şeyler elde edersin.

Bloody B2100 set
Redragon Scylla H901
Mousepad hakkında fikrim yok lakin 10-15 liralık olanlar işini az çok görecektir tahminimce.

Bence her biri için 350 TL limit var demiş. Sonuçta 350 TL ile hepsinin alınamayacağını biliyordur.
125 TL'ye hem 2019 üretimi hem RX 460 performansı veren bir kart aramamı söylemişti yakın bir arkadaşım. İnsan emin olamıyor, konu sahibi cevap yazsa iyi olabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı