F/P oyuncu koltuğu için en az ne kadar para vermek gerekir?

O gelecek ne zaman? 10 yılı geçik süredir ben ve çevremdeki kişiler bilgisayar oynamamıza rağmen hiçbir şey olmadı da merak ettim. Azımsayarak üçte bir dediğin asgari ücret ile yüzlerce şey yapılabilir.

Benim bahsettiğim şey insanlar sırtını yani sağlığını riske atarak para kazanıyor.

Bir koltuğa asgeri ücretin üçte birini veremiyorsan gelecekte sırt ve bel ağrısı çekince pişmanlık yaşarsın.

Harbi gelmiş.

Öndeyiz.
Yalniz o deri olani. Fab olanda onde degiliz Seduna Heaven Fab Profesyonel Oyuncu KoltuÄu | Gamer Chair Fiyatı, Yorumları - Trendyol :D

10 yılı geçik süre dediğime göre 18 altı olamaz gibi, sence kaç ?
Hocam çocuk olduğunuzu ima etmedim, neden gocundunuz. Bence 20 lerinizdesiniz, biliyor musunuz şimdi dikkat etmediğiniz şeyler ileride karşınıza çıkabiliyor ve sağlıkla ilgili konular maalesef genelde tölere edilemiyor.

Bu yüzden lütfen bir şeyler söylemeden önce o konuyla ilgili yeterli bilgiye sahip olduğunuzdan emin olunuz aksi halde sizden daha küçük arkadaşlarımızı etkileyebilirsiniz.

Hocam çocuk olduğunuzu ima etmedim, neden gocundunuz. Bence 20 lerinizdesiniz, biliyor musunuz şimdi dikkat etmediğiniz şeyler ileride karşınıza çıkabiliyor ve sağlıkla ilgili konular maalesef genelde tölere edilemiyor.

Bu yüzden lütfen bir şeyler söylemeden önce o konuyla ilgili yeterli bilgiye sahip olduğunuzdan emin olunuz aksi halde sizden daha küçük arkadaşlarımızı etkileyebilirsiniz.
Sırtını riske atacak ne var ? Kambur durup durmamak kişinin tercihi, eğer düzgün ve abartılmayacak bir süre içinde oturuyorsan sana bir zararı olmaz ki oyuncu sandalyesine sahip olup kambur oturmayan çok az kişi gördüm. Eğer bir masa başı çalışanıysa zaten ofis sandalyesinde oturması lazım, eğer oyun oynayacak biriyse de sırtı ağrıtacak sürede oynaması zaten sandalyeden bağımsız olarak zararlı. Oyun veya iş için ne olursa olsun sandalyeden bağımsız olarak birkaç mola verip egzersiz yapılması lazım ki kan ile alakalı dolaşım sorunu vb. birçok problem oluşur. Sırf düz sandalyeye göre daha yumuşak olduğu için ve arka tarafı ayarlandığı için 6-7k para vermeye de bence gerek yok, düzgün bir ofis sandalyesi de aynı fonksiyonlara sahip ve daha ucuz. Ayrıca birilerini bir şeylere teşvik edecek bir şey de demedim: "10 yılı geçik süredir ben ve çevremdeki kişiler bilgisayar oynamamıza rağmen hiçbir şey olmadı da merak ettim."

Sırtını riske atacak ne var? Kambur durup durmamak kişinin tercihi, eğer düzgün ve abartılmayacak bir süre içinde oturuyorsan sana bir zararı olmaz ki oyuncu sandalyesine sahip olup kambur oturmayan çok az kişi gördüm. Eğer bir masa başı çalışanıysa zaten ofis sandalyesinde oturması lazım, eğer oyun oynayacak biriyse de sırtı ağrıtacak sürede oynaması zaten sandalyeden bağımsız olarak zararlı. Oyun veya iş için ne olursa olsun sandalyeden bağımsız olarak birkaç mola verip egzersiz yapılması lazım ki kan ile alakalı dolaşım sorunu vb. birçok problem oluşur. Sırf düz sandalyeye göre daha yumuşak olduğu için ve arka tarafı ayarlandığı için 6-7k para vermeye de bence gerek yok, düzgün bir ofis sandalyesi de aynı fonksiyonlara sahip ve daha ucuz. Ayrıca birilerini bir şeylere teşvik edecek bir şey de demedim: "10 yılı geçik süredir ben ve çevremdeki kişiler bilgisayar oynamamıza rağmen hiçbir şey olmadı da merak ettim."

Bir koltuğa asgeri ücretin üçte birini veremiyorsan gelecekte sırt ve bel ağrısı çekince pişmanlık yaşarsın.

Harbi gelmiş.

Öndeyiz.

Sadece zam geldiği için pahalılığından dolayı 1 espri yapmıştım olay neden bu kadar ilerledi bilmiyorum ama arkadaşın dediği gibi hayatını masa başında geçiriyorsan tabii ki önemli ama günde oturup 2-3saat oyun oynayan ve düzenli egzersiz yapan kişiler için tabure bile yeterli olacaktır. Oyuncu koltuğu almakçok daha rahat olacaktır ama 6-7bin TL vereceğine durumu el veriyorsa parasını biriktirip çok daha uzun yıllar götürecek koltuk almasını daha mantıklı buluyorum.

Geri
Yukarı