F1 2020 Farklı takımlara ayrı kurulumlar mı gereklidir?

Cano8711

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, equal cars (eşit araçlar) olmak suretiyle lig oynuyoruz ve şunu merak ediyorum, Mercedes için kullanılan setup Redbull ya da Ferrari takımında da geçerli olabilir mi? Yoksa Ferrari vs. farklı takımlar için farklı setupları mı kullanmamız lazım? Örneğin, Bahreyn yarışı için kullandığım Mercedes setupını aynı yarışta Redbull için kullansam arada bir zaman farkı oluşur mu? - / + şeklinde yoksa Redbull için Redbull setuplarından birini mi kullanmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde kanat tasarımları olsun sidepodlar olsun her takımda farklıdır (hemen hemen). Ancak eşit araçlar oynuyorsanız sadece araç ayarlarınız ve yetenekleriniz ölçüleceğinden bence aynı ayarı farklı bir araca koyarsanız hızları, viraj kabiliyetleri aynı olacaktır. Şunu da eklemek istiyorum, bazı sitelerde "X pisti için en iyi Y takım ayarı" gibi araç ayarları paylaşıyorlar. Araç ayarları aracı belli bir ölçüde hızlandırabilir ancak, araç ayarları aslında sizin sürüş stilinize uyabilmesi için vardır.

Eşit araçlar açıksa her biri için ayrı kuruluma gerek olmaz.
Normalde kanat tasarımları olsun sidepodlar olsun her takımda farklıdır (hemen hemen). Ancak eşit araçlar oynuyorsanız sadece araç ayarlarınız ve yetenekleriniz ölçüleceğinden bence aynı ayarı farklı bir araca koyarsanız hızları, viraj kabiliyetleri aynı olacaktır. Şunu da eklemek istiyorum, bazı sitelerde "X pisti için en iyi Y takım ayarı" gibi araç ayarları paylaşıyorlar. Araç ayarları aracı belli bir ölçüde hızlandırabilir ancak, araç ayarları aslında sizin sürüş stilinize uyabilmesi için vardır.
Sağolun, teşekkür ettim.

Geri
Yukarı