F1 23 sürüşüm nasıl?

aflowe

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 3 gün önce F1 23 oynamak için Xbox Game Pass satın aldım. Ve yeni bir Logitech F310. kontrollere yeni yeni alışıyorum. Düzeltmem gereken noktalar neler sizce?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Ses yok ve kalite düşük kusura bakmayın.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yaklaşık 3 gün önce F1 23 oynamak için Xbox Game Pass satın aldım. Ve yeni bir Logitech F310. kontrollere yeni yeni alışıyorum. Düzeltmem gereken noktalar neler sizce?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Ses yok ve kalite düşük kusura bakmayın.)

Merhaba bende F310 almayı düşünüyorum, deneyimlerinizi yazar mısınız?

Merhaba bende F310 almayı düşünüyorum, deneyimlerinizi yazar mısınız?

Çok özür dilerim. İki hafta sonra fark etmişim sizi. Genel deneyimim iyi. Tasarım kalitesi ve ergonomisi gayet iyi. Ve tuşlar kaliteli hissettiriyor. Eğer yarış oyunları için kullanacaksanız biraz daha ekleyip 710 versiyonunu alabilirsiniz. Çünkü F310'un titreşimi yok. Fakat diğer türlerdeki oyunlar için gayet iyi. Kablolu fakat kablosu da 2 metre. Benden uzun 😁. Bunlar dışında eğer DS kolları kullandıysanız tuşları sert gelecektir. Fakat zamanla alışılıyor. Deadzone ise hiç yok. Gayet severek kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı