Formula 1 sürüşüm nasıl?

Makaleler
20
Yer
Nordschleife
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selamlar. Bugünlerde kütüphaneme uzun zaman önce HumbleBundle ile eklemiş olduğum Formula 1 2018'e merak saldım. Önceki yarış oyunlarıyla alakalı deneyimim olsa da bu tarz araçları sürmekte genellikle zorlanırım. Kuru ve ıslak olmak üzere Spa'da birkaç tur attım. Yorumlamanızı ve önerilerinizi almayı çok isterim. Bu sayede daha rahat ve iyi oynayabileceğimi düşünüyorum. Herkese şimdiden teşekkürler. ^.^

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eklemek istediğim bazı detaylar;
-Çakma PS3 kontrolcüsü ile oynadım, bu kumanda ile hassas gaz kontrolü yapamıyorum. Bunla başa çıkabilmek için Traction Control ayarı tamdaydı.

- Traction Control haricinde herhangi bir destek açık değildi.

Kendini daha da geliştirmek istiyorsan bir an önce düzgün bir kol alıp oynamalısın. Böylece Hem ABS hem de traction kontrolü kapatabilirsin.

@452695 ne diyorsun verelim mi yanına yeni sezonda arkadaşı?

Kendini daha da geliştirmek istiyorsan bir an önce düzgün bir kol alıp oynamalısın. Böylece hem abs hem de traction kontrolü kapatabilirsin.

@452695 ne diyorsun verelim mi yanına yeni sezonda arkadaşı?

Ferrari'ye geçmeseydik ilk tercihim olurdu.

Bu arada ek olarak şu anda hızlanmak istiyorsan abs yi açabilirsin virajlarda çok köklüyorsun freni. @Cruslan

Geri
Yukarı