F310'a 509 TL verilir mi?

Merhaba, memnun musunuz? Şu an 529 TL Amazon'da.

Hocam kullanım olarak çok iyi size hiçbir programda sorun çıkarmıyor. Her türlü uygulamada tam destek sağlıyor ancak ergonomi kısmında biraz ortada kaldım gibi çünkü L2 ve R2 tuşlarının basımı biraz sert ve gamepadin kendisi biraz büyük olduğu için kavrayış anlamında zorlanabilirsiniz. Benim elim küçük olduğu için ben belki zorlanmış olabilirim ama deneyimlediklerim bunlar.

Hocam kullanım olarak çok iyi size hiçbir programda sorun çıkarmıyor. Her türlü uygulamada tam destek sağlıyor ancak ergonomi kısmında biraz ortada kaldım gibi çünkü L2 ve R2 tuşlarının basımı biraz sert ve gamepadin kendisi biraz büyük olduğu için kavrayış anlamında zorlanabilirsiniz. Benim elim küçük olduğu için ben belki zorlanmış olabilirim ama deneyimlediklerim bunlar.
Bu fiyata daha iyi ergonomide daha iyisini bulmak zor, umarım uzun ömür götürür
Amazonda garantisi var mı , varsa nereye ve nasıl başvuru yapmamız gerekiyor? Bu işlerde yeniyim lütfen mazur görün.

Bu fiyata daha iyi ergonomide daha iyisini bulmak zor, umarım uzun ömür götürür.

Amazon'da garantisi var mı, varsa nereye ve nasıl başvuru yapmamız gerekiyor? Bu işlerde yeniyim lütfen mazur görün.

Hocam zaten tüm ürünler ithalatçı garantili. Aldığınız zaman Logitech Türkiye destekçi firması penta teknoloji 2 sene garanti sağlıyor size. Herhangi bir sorun çıktığı zaman onlara gönderiyorsunuz ürünü.

Yeni konular

Geri
Yukarı