F710 vs F310

@men0fhonor 3 arkadaş f710 aldık hiçbirimizde bağlantı sorunu olmadı. Uzatma kablosu var zaten en kötü onunla hallediliyor. 300 TL'ye almıştım memnunum. f310 alan arkadaşım sonradan f710 geçti o da memnun. Gene de tercih meselesi. Kol içindeki piller sebebiyle biraz ağır ama sorun olacağını sanmıyorum.

F710 kendim kullandım. Daha doğrusu kullanamadım. Aşırı ağır hantal ve bağlanma problemi var. Asla alınmaz.

İkinci el imkanın varsa Pusat Pro alırdım ben.
Bütçemi aşıyor maalesef ayrıca ikinci el teknolojik aletlerden olabildiğince uzak durmaya çalışıyorum.

3-4 yıl Logitech F710 kullandım. En az elimden 5-6 tane F710 geçmiştir.
Bağlantı kopma sorunları yaşanabiliyor ancak kutu içeriğinden çıkan uzatma kablosuyla kullanıldığında bunu büyük ölçüde azaltıyorsunuz. Hem titreşimi oluyor, hem de kabloya zarar gelirse gamepad çöp olmamış oluyor. Benim için 150 TL farka değer bunlar.
Titreşimsiz F1 oynanmaz mesela, NFS oynar gibi oynarsınız ancak.

@men0fhonor 3 arkadaş f710 aldık hiçbirimizde bağlantı sorunu olmadı. Uzatma kablosu var zaten en kötü onunla hallediliyor. 300 TL'ye almıştım memnunum. f310 alan arkadaşım sonradan f710 geçti o da memnun. Gene de tercih meselesi. Kol içindeki piller sebebiyle biraz ağır ama sorun olacağını sanmıyorum.
3-4 yıl Logitech F710 kullandım. En az elimden 5-6 tane F710 geçmiştir.
Bağlantı kopma sorunları yaşanabiliyor ancak kutu içeriğinden çıkan uzatma kablosuyla kullanıldığında bunu büyük ölçüde azaltıyorsunuz. Hem titreşimi oluyor, hem de kabloya zarar gelirse gamepad çöp olmamış oluyor. Benim için 150 TL farka değer bunlar.
Acaba bağlantı sorunu yaşanmasının sebebi işletim sistemi veya bilgisayardan kaynaklı olabilir mi?

Acaba bağlantı sorunu yaşanmasının sebebi işletim sistemi veya bilgisayardan kaynaklı olabilir mi?
Zannetmiyorum. Uzatma kablosuyla kullanmak çok zahmetli bir şey değil. Sürekli tak çıkart yapmıyorsunuz. Kabloyu PC'ye takıyorsunuz sadece ve orada kalıyor. Gamepad'i kullanacağınız zaman sadece azıcık kabloyu yaklaştırıyorsunuz o kadar.

Titreşim motorundan dolayı aklım 710'da kaldı. Yazın YKS'den sonra F1 2020 oynamayı düşünüyorum deliler gibi. Öyle olunca da titreşim motorunun önemi artıyor. Yakın bir zamanda bildiğiniz bir indirim olacak mı? Bir ara 300 liraya bulunabiliyormuş 710.

Yeni konular

Geri
Yukarı