F710 vs Pusat Pro vs sahte PS4 kolu

Eğer bütçenizi arttırma imkanınız varsa kesinlikle bir Xbox Controller almanızı öneririm. İnanılmaz keyifli ve konforlu bir kullanımı var diğer kontrolcülere kıyasla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bundan emin misiniz? Bende aynı kolu kullanıyorum ancak dongle bağlı olmadan kablo ile kullanabiliyorum. Kablo kaynaklı olabilir belki sorun.

Yani denedim kablo ile dongle takılı olmadan sonuç alamadım açıkçası.

Tekrar denerim tabii ki şu anda abimde ürün.

İkinci el aldım ürünü sonuçta çok büyük bir sorun değil benim açımdan ama denemekten zarar da gelmez diye düşünmekteyim nasıl olsa bir şey kaybetmeyeceğim. :D

@KeyN_N
Ben daha yeni denedim ama kablo ile çalışmadı 🤔 sizde hangi model var? Benim alıcı küçük.

Benim alıcı da ufak düşündürücü.

@KeyN_N
Ben daha yeni denedim ama kablo ile çalışmadı 🤔 Sizde hangi model var? Benim alıcı küçük.
Bende alıcısı büyük olan ilk model var.
İkinci el aldım ürünü sonuçta çok büyük bir sorun değil benim açımdan ama denemekten zarar da gelmez diye düşünmekteyim nasıl olsa bir şey kaybetmeyeceğim. :D
Bende daha bu senenin başında 150 civarına almıştım. Benimkinde sorun olmuyor sanırım eski model olduğundan dolayı.

Eğer bütçenizi arttırma imkanınız varsa kesinlikle bir Xbox Controller almanızı öneririm. İnanılmaz keyifli ve konforlu bir kullanımı var diğer kontrolcülere kıyasla.
Hangi siteden alınabilir?8.nesiller 1300 TL civarında 9.nesiller ise uçmuş gitmiş.Cok fark var mı 8.ve 9.nesil arasında.

Hangi siteden alınabilir?8.nesiller 1300 TL civarında 9.nesiller ise uçmuş gitmiş.Cok fark var mı 8.ve 9.nesil arasında.
Hangi siteden alacağınız size kalmış fakat Xbox One S controller ve Xbox Series X ve S Controller arasında paylaş butonu ve dairesel d-pad dışında elle tutulur bir fark yok bence 500 tl fark vermeye değmez.

@Wallywestrt
Ben Xbox tuş dizilimi olan kontrolcüleri seviyorum ama kötü diyemem. Malzeme kalitesi fena değil. Eskiden Bluetooth ile bağlayınca klavye fare olarak görüyordu ama güncelleme ile sorun kalmadı. Fiyat hakkında yorum yapamayacağım. F710 yerine Monster olanı tercih ederdim. Bunu rahatlıkla söyleyebilirim.
Eki Görüntüle 1485985
Sizce v1 hali mi daha iyi v2 halimi?

Geri
Yukarı