Face ID okuyunca direkt ana ekran nasıl açılır?

emrekser

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Face ID de yüzümüzü okuduktan sonra ekranı neden direkt olarak açmıyorda yüzümü okuduktan sonra elle kaydırarak açmak zorundayız. Yüzümüzü okuduktan sonra nasıl direkt olarak ayırabiliriz ana menü ekranını bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsungta yüz tanıma ayarlarında kilit ekranında kal veya anamenüye geç gibi özellikler var. Ayalarından kontrol et bence apple da aynı özellik vardır. Sonuçta bazen saate bakmak istiyorsun yüzünü hemen tanıyıp ana menüye geçmesi de tatsız olurdu :D

Arkadaşlar Face ID de yüzümüzü okuduktan sonra ekranı neden direkt olarak açmıyorda yüzümü okuduktan sonra elle kaydırarak açmak zorundayız. Yüzümüzü okuduktan sonra nasıl direkt olarak ayırabiliriz ana menü ekranını bilgisi olan var mı?
Sen bu işlemi hızlandırmak istiyorsan yüzünü okumadan direk kaydıracaksın ve direk açılacak. 11 pro kullanıyorum daha yüzüme getirirken ekranı yukarı kaydırıyorum ve ben yüzümü okuyup okumadığını anlayamadan ekranı açıyor. Sen eğer yüzünü okutup öyle ekranı kaydırıyorsan baya bir vakit kaybediyorsun demektir.

Böyle bir ayar yok, kaydırmak çok mu uğraştırıcı geliyor?

Geri
Yukarı