Face ID olmayan iPhone X kullanılmalı mı?

latifseri

Hectopat
Daha fazla  
Elime 2 cihaz geçti birini kendime ayırıyorum iPhone X ve iPhone 8 Plus. Normalde tercihim iPhone X olurdu fakat Face ID'si çalışmadığı için aklım iPhone 8 Plus'a gidiyor. Siz olsanız ne yapardınız? Sonuçta Face ID olmadığı için ön kamerada portre modu da kullanılmıyor sanırım. Bu arada telefon alım satım tamir işi yaptığım için pek para vermiyorum aldığım telefonlara arada çok ucuza bu şekilde cihazlar düşüyor yoksa dünya para verip almam. :) O nedenle hangisini secmem daha mantıklı olur sizce? Face ID hariç her şeyi sağlam olan iPhone X mi veya hiçbir sorunu olmayan iPhone 8 mi? Dalga geçmesin kimse lütfen şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen gördüm 3310 kullanan adam var. Gelmiş Face İD olmayan X kullanılır mı diyorsun. Kullanılır abicim.
Her şeyin en iyisi bizde olcak diye bir şahsa sahip değilseniz S3 mini bile kullanılır.

Elime 2 cihaz geçti birini kendime ayırıyorum iPhone X ve iPhone 8 Plus. Normalde tercihim iPhone X olurdu fakat Face ID'si çalışmadığı için aklım iPhone 8 Plus'a gidiyor. Siz olsanız ne yapardınız? Sonuçta Face ID olmadığı için ön kamerada portre modu da kullanılmıyor sanırım. Bu arada telefon alım satım tamir işi yaptığım için pek para vermiyorum aldığım telefonlara arada çok ucuza bu şekilde cihazlar düşüyor yoksa dünya para verip almam. :) O nedenle hangisini secmem daha mantıklı olur sizce? Face ID hariç her şeyi sağlam olan iPhone X mi veya hiçbir sorunu olmayan iPhone 8 mi? Dalga geçmesin kimse lütfen şimdiden teşekkürler.

Face ID'ın çalışmadığı bir iPhone X, iPhone X değildir.
Telefonun bütün özelliği o neredeyse.
iPhone 8 Plus kullanıyorum.
Benim oyum 8 Plus'a.

Cihazın diğer güvenlik seçenekleri hoşunuza gitmiyorsa, 8' Plus'ı kullan. Ön kamerası ne durumda?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı