Faceit Hesabimi Unutulması

Azerbaycanli

Hectopat
Daha fazla  
Yıllar önce CS:GO için Faceit hesabı açtım, ama hiç oynamamıştım şimdi Steam hesabımı bağladığımda bu hesaba kayıtlı bir kullanıcı var zaten diyor, eski hesabımı da göremiyorum, ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski hesabının mail adresini hatırlıyorsan. Şifre sıfırlama işlemi yaparak eski hesabını kurtarabilirsin.

Bu yöntem ile çözemiyorsan yeni açtığın hesaptan destek sistem ile iletişime geç. Olayı düzgün bir dil ile anlat. Eski hesabınızın bağlantısını Steam hesabından kaldırabilirler.
FACEIT

Eski hesabının mail adresini hatırlıyorsan. Şifre sıfırlama işlemi yaparak eski hesabını kurtarabilirsin.

Bu yöntem ile çözemiyorsan yeni açtığın hesaptan destek sistem ile iletişime geç. Olayı düzgün bir dil ile anlat. Eski hesabınızın bağlantısını Steam hesabından kaldırabilirler.
FACEIT
İleteşime geçtim zaten ancak eski hesabı silme gibi bir durum yok kanımca benden faceit hesabımın bilgilerini istediler bilmediğimi ilettim ancak cevap alamadım.

Maalesef eski hesabının bilgilerini bilmiyorsan neredeyse imkansız bir durum. Aynısı başıma geldi. Desteğe diyordum ki "Steam hesabı bende, bakın Steam64 kodları vs. her şey burada" ancak yok demişlerdir. Kimlik falan istiyorlar belki isim, soyisim eşleşirse açarlar.

Çözüldü bende 1 yıldır bu konuyu çözmeye çalışmıştım en son 2 gün önce Faceit destek e mesaj yolladim mesaj yollarken Steam profil URL'si istiyor URL nizi girin 2 3 güne geri dönüş yapıyorlar hangi mail adresi ile kayıtlıysa sana söylüyorlar çözülüyor sıkıntı yapmayın Faceit profil URL'si falan soruyor bilmiyorum yazmıştım, eğer geri dönmezlerse tekrar yazın.

Çözüldü bende 1 yıldır bu konuyu çözmeye çalışmıştım en son 2 gün önce Faceit destek e mesaj yolladim mesaj yollarken Steam profil URL'si istiyor URL nizi girin 2 3 güne geri dönüş yapıyorlar hangi mail adresi ile kayıtlıysa sana söylüyorlar çözülüyor sıkıntı yapmayın Faceit profil URL'si falan soruyor bilmiyorum yazmıştım, eğer geri dönmezlerse tekrar yazın.
kardeşim aynı sorunu bende yaşıyorum ne yazdığını detaylı atarsan çok sevinirim

Detaylı anlatabilir misin?

Geri
Yukarı