[Faceit Rehberi] CS:GO oyun keyfinizi arttırın

@Daryl1dx Şu ana kadar 2-3 hesapta +500 maç atmışımdır Faceit üzerinde gelen hile sayısı bir elin parmağını geçmez. O da bariz hile dediğimiz maç neredeyse yok. Adamlar cross koymayı bilmiyor, üstüne koşarak oyun oynuyor sonra rakip hile.🤷‍♀️
Oyunda yaklaşık 6000 saatim var ve Faceit'te 120 maçım var. 120 maçlarım arasından sadece 4 maça hile geldi. Birisi yargılamadan böyle bir şey demek kötü bir şey.

"Bu sıraya katılmak için gerekli olan oyunu kaydettirmediniz." hatalı alıyorum CS-GO girmek isterken. Nedeni ne olabilir acaba? 1-2 sene önce aynı steam hesabımla oynamıştım en son.

110 saatim olduğu halde bağlayamıyorum.
Ne hatası veriyor? Belki de aynı Steam hesabı farklı bir Faceit hesabı ile ilişkilendirildiği için bağlantıya izin vermiyor olabilir. Kendi söylediklerine göre minimum 40 saat oynama süresi istiyorlar CS:GO için.

Yeni Steam hesaplarına karşı yeni bir önlem alıyor olabilirler. Steam hesap seviyesi gibi çeşitli şeyleri de göz önüne alıyor olabilirler, kesin böyledir demiyorum.

Ne hatası veriyor? Belki de aynı Steam hesabı farklı bir Faceit hesabı ile ilişkilendirildiği için bağlantıya izin vermiyor olabilir. Kendi söylediklerine göre minimum 40 saat oynama süresi istiyorlar CS:GO için.

Yeni Steam hesaplarına karşı yeni bir önlem alıyor olabilirler. Steam hesap seviyesi gibi çeşitli şeyleri de göz önüne alıyor olabilirler, kesin böyledir demiyorum.
Yazıların da level tarzı bir yazısını görmedim 40 saat gördüm sorunun hala ne olduğunu hala bilmiyorum hesabın başka bir hesaba bağlanmış olması imkansız çünkü 40 saat boost yapıp 0 dan öyle bağlamaya çalışmıştım sonra kendim 100 e çıkardım yine olmadı

"Bu sıraya katılmak için gerekli olan oyunu kaydettirmediniz." hatalı alıyorum CS-GO girmek isterken. Nedeni ne olabilir acaba? 1-2 sene önce aynı steam hesabımla oynamıştım en son.
Bir steam hesabı sadece bir faceit hesabına bağlanabilir. 1-2 sene önce oynadığın faceit hesabıyla giriş yapmalısın.

Evet doğru, zaten 1 adet faceit hesabım var yine onunla denemiştim yani.
2 yıl boyunca maç atılmayan hesaplarla ilgili bir madde var faceitte. Bir oyuncu ticket atıp son 2 yıldır maç atılmamış hesabın nickini talep edebiliyorlar belki bu şekilde faceit hesabınıza müdahale edilmiş olabilir. Faceit-steam bağlantınızı iptal ettilerse steam hesabınızı yeni bir faceit hesabına bağlayabilirsiniz diye düşünüyorum. Ticket at bence sorununla ilgili hallolur hemen.

Yeni konular

Geri
Yukarı