Çözüldü FACEIT'de hangi eşleşmeye girilmeli?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

APlusMath

Decapat
FACEIT CS:GO (uygun fiyatlı olan) aboneliği satın aldım. Maç kısmında iki eşleştirme türü var.

1) CS:GO 5v5.
2) CS:GO 5V5 Premium.
Hangisine gireyim. Farkılılıkları nelerdir?
Dün ilk yazanda oynadım da, ikinci yazanada girebiliyoruz sanırım.

Dosya Ekleri

• 8D619D1E-EA71-486A-8595-690CA052F484.jpeg
    8D619D1E-EA71-486A-8595-690CA052F484.jpeg
    105,8 KB · Görüntüleme: 25
Çözüm
Faceit'e tarayıcı üzerinden gir. İsminin yanındaki 3 noktaya tıkla. Oradan abonelikleriniz diye bir seçenek var. Oraya gir ve mevcut aboneliğinin alında küçük bir alta doğru bakan ok var. Ona tıkla ve cancel gibi bir şey çıkacak. Sayfayı Türkçe'ye çevirip yapabilirsin.
FACEIT CS:GO (uygun fiyatlı olan) aboneliği satın aldım. Maç kısmında iki eşleştirme türü var.

1) CS:GO 5v5.
2) CS:GO 5V5 Premium.
Hangisine gireyim. Farkılılıkları nelerdir?
Dün ilk yazanda oynadım da, ikinci yazanada girebiliyoruz sanırım.

Premium varsa ona gir ya Prime olanlarla eşleştiriyor ya da face it e para verenlere.

Para ile Premium almadan ikinciye giremezsin.

Giriliyormuş. Para ödedim ama 2 tür abonelik var. İlkine ödedim. FACEIT CS:GO ve FACEIT Premium abonelikleri vardı. Ben FACEIT CS:GO'yu aldım. Ayrıca serverlerın pingleri normal matchmakinge göre çok fazla

Premium varsa ona gir ya Prime olanlarla eşleştiriyor ya da face it e para verenlere.

Giriliyormuş. Para ödedim ama 2 tür abonelik var. İlkine ödedim. FACEIT CS:GO ve FACEIT Premium abonelikleri vardı. Ben FACEIT CS:GO'yu aldım. Ayrıca serverlerın pingleri normal matchmakinge göre çok fazla

Hocam bu biraz zor ben Max 50 ping alıyorum sizi hangi sunucuya bağlıyor Rusya falansa Almanya yapın 50 ping (aykut elmas 50 ping için derki: Müqemmel müqemmel).

Hocam bu biraz zor ben Max 50 ping alıyorum sizi hangi sunucuya bağlıyor Rusya falansa Almanya yapın 50 ping (aykut elmas 50 ping için derki: Müqemmel müqemmel).
Alanya bölgesinden inanılmaz ping var normal sunuculara göre. Normalde 60 ping civarı alırken FACEIT'de 85 ping aliyorum. Bölge Almanya seçildi hep. Şuan misal 83 pingim var.

Alanya bölgesinden inanılmaz ping var normal sunuculara göre. Normalde 60 ping civarı alırken FACEIT'de 85 ping aliyorum. Bölge Almanya seçildi hep. Şu an misal 83 pingim var.

Allah Allah anlamadım fakat ben samsunda Max 65 görüyorum int giderse ayrı mesele fakat 85 ping kendini çok hissettiriyorsa face it ile irtibata geçin iyi günler.

Allah Allah anlamadım fakat ben samsunda Max 65 görüyorum int giderse ayrı mesele fakat 85 ping kendini çok hissettiriyorsa face it ile irtibata geçin iyi günler.

Normal Matchmakinge göre daha çok toxic kitlesi var. 4 kişiyi almışım tek başıma elde, adam niye B'ye gidiyorsun diye atmaya calısıyor. Ben A'da iyi oynuyorum diyorum. Adam küfür ediyor. Bu ne saçma bir sunucudur.

Normal Matchmakinge göre daha çok toxic kitlesi var. 4 kişiyi almışım tek başıma elde, adam niye B'ye gidiyorsun diye atmaya calısıyor. Ben A'da iyi oynuyorum diyorum. Adam küfür ediyor. Bu ne saçma bir sunucudur.
HOCAM Bİ ARA BERABER GİRALİM (RANKIMA BAKMA ESKİ RANKIM HESAP ÇALINDI GG OLDU ZATEN ANLARSIN) esea geçebilirsin iyi oynuyosan.

Yeni konular

Geri
Yukarı