Faceit'i kaç saat ile oynayabilirim?

Dahiliyeci

Centipat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Arkadaşlar merhaba. Hesabımı sattım ve önceden açıp 6 saat oynaması olan hesabımı kullanıyorum. Faceit'e bağlayamıyorum, çünkü hesabınız gereksinimleri karşılamıyor uyarısı alıyorum. Bunun sebebi oynama süresi mi? Profil seviyesi mi (oyun içi)? Hesap seçkin rozetine sahip 2016 yılında almıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de merak ediyorum soruyu. Ek olarak Faceit puanı kastığımızda ödül alabiliyoruz ya o ödülleri almak için Faceit premium falan geçmek gerekiyor mu? 3 maçtan sonra faceit premium almak gerekiyor mu?
Diye sorular var aklımda. Bilen kişiler cevaplarsa sevinirim.

Ben de merak ediyorum soruyu. Ek olarak Faceit puanı kastığımızda ödül alabiliyoruz ya o ödülleri almak için Faceit premium falan geçmek gerekiyor mu? 3 maçtan sonra faceit premium almak gerekiyor mu?
Diye sorular var aklımda. Bilen kişiler cevaplarsa sevinirim.
Hayır, ödülleri almak için premiuma ihtiyacınız yok. Faceit Point kısmında yeterli miktara geldiğiniz de alabileceğiniz bir ödül var ise alabiliyorsunuz. 3 maçtan sonra da faceit premium almanıza gerek kalmıyor. Premium size oyun içi kaptanlık, oyuncu atma oylaması, turnuvalara katılma gibi basit ayrıcalıklar veriyor. Premium sahibi olan ve olmayan arasında ki farklar bunlar geri kalan her sey tamamen aynı.

yanlış bilgi vermek istemem ama 25-30 saat sonra oynayabilirsin diye hatırlıyorum ilk başlar'da 50 saatti sonra değiştirdiler onu ama eğer amacınız hileden kaçmak ise toxic oyuncıların içinde boğulursun MM de saat banı yiyen faceitte trole oturuyor :D %70 oranı bu şekilde oyundan çıkanlar troll yapanlar kafasına göre takılanlar laf dinlemeyenler falan filan

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı