[Fake] Amazon.de RTX 2080 Super indirimi

'Sazan.avi' 400 Euro paraya RTX 2080S alınmaz alınsa bile satıcı hayrına falan koymuştur ama sanmıyorum yüksek ihtimalle satın alan arkadaşlar şu manzara ile karşılaşacak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam 5-7 Ağustos yazıyor. Yani birkaç güne elimde olacağı yazıyor.
O Almanya için geçerli. Zip kodunu ve ülkeyi TR yap belki kargolama bile yoktur. Bunu satıcı ayarlıyor.
Hocam müşterinin yanında durması lazım. Amazon'u yıllardır kullanırım. İade'de hiç sıkıntı yaşamadım. Bana sahte ürün satılacak ve paramı geri alamayacak mıyım? Böyle bir şey olamaz, yasal haklarım var.

Masrafları Amazon karşılamıyor mu?
Amazon müşterinin yanında durmaz bu bir yanlış algıdır. Amazon haklının yanında durur. Müşterinin teki sizin gibi benim yanımda durur kafasıyla bir ürünümü iade etmek istedi. İade alırım dedim yollamadı bile. Yine parasını istedi. A-Z yardım talebi başlattı hatta yine de Amazon benim yanımda durdu. O müşteriye mesaj gönderme yasağı verdi ve ürün parası bende kaldı. Bunu da buraya bir dip not olarak bırakmak istedim. Ha müşteri haklıysa elbette onun yanında durur. Amazon'un adalet sistemi çok iyi.

Masrafı Amazon karsilamaz satıcı karşılar adam derse ki ben uluslararası bir şeyi karsilayamam. Mecburen yollarsiniz. Ve çok yüksek rakamlar çıkar.

Ayrıca ürünün incelemesi bayağı var. Okuyup ona göre yol alın. Yanlış ve fake yorum olmaz amazonda.

O Almanya için geçerli. Zip kodunu ve ülkeyi TR yap belki kargolama bile yoktur. Bunu satıcı ayarlıyor.
Hocam Türkiye'ye sipariş vermiştim zaten. İstanbul'a yazdığı tarih oydu. Zaten iptal ettim siparişimi, teşekkürler.

Hocam Türkiye'ye sipariş vermiştim zaten. İstanbul'a yazdığı tarih oydu. Zaten iptal ettim siparişimi, teşekkürler.
İptal etmişsiniz ama o tarihte TR'ye yollaması mümkün değil. Muhtemelen satıcının gözünden kaçan bir detaydır. Eğer satın alsaydınız ve size vadettiği günde yollayamasaydı kesinlikle bu konuda ceza alırdı. Amazon politikaları konusunda ve güven konusunda aşırı detaylara dikkat eden bir firma. Türkiyedeki firmaların rol model aldığı tek markettir. Rica ederim. İyi günler.

İptal etmişsiniz ama o tarihte TR'ye yollaması mümkün değil. Muhtemelen satıcının gözünden kaçan bir detaydır. Eğer satın alsaydınız ve size vadettiği günde yollayamasaydı kesinlikle bu konuda ceza alırdı. Amazon politikaları konusunda ve güven konusunda aşırı detaylara dikkat eden bir firma. Türkiyedeki firmaların rol model aldığı tek markettir. Rica ederim. İyi günler.
Çok teşekkürler, size de iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı