Fake fotoğraf yüzünden dayak yiyeceğim

445376

Decapat
Merhabalar adım emir.10.sinifa giriyorum her neyse biz 2 arkadaş sınıftan birisine şaka yapmak amaçlı Instagram'dan yazdık. İşte sonra aradan birkaç gün geçti tabii ben söylemedim fakat nasıl olduysa anlaşılmış. İşte herkese gösterdim bende bayağı güldüm eğlendim. Sonra dediler sende ne merakliymissin kiz olmaya falan saçma sapan konusmalar. İşte sonra bana bu arkadaş (trolledigim)diyelim bana penisinin fotoğrafını atti. Bende yok fake değil falan deyince eger fake ise seni doveriz falan sonra internetten bulmuş fotoyu çocuk iste dovmediler yaptığımız arkadaşım ile gıda sınıfında saklandık bir arkadaş daha vardı ismi arda Burak'ta beraber iste yaptığımız kişi trolu korkudan yavaş yavaş gittik şansımıza dovecek çocuklardan biride oradan geçiyordu saklana saklana eve gittik. Sizce yarın ne yapmalıyım okula gitmemeli miyim? Yoksa gidiyor ne yapmalıyım? Tavsiyeleriniz bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar adım emir.10.sinifa giriyorum her neyse biz 2 arkadaş sınıftan birisine şaka yapmak amaçlı Instagram'dan yazdık. İşte sonra aradan birkaç gün geçti tabii ben söylemedim fakat nasıl olduysa anlaşılmış. İşte herkese gösterdim bende bayağı güldüm eğlendim. Sonra dediler sende ne merakliymissin kiz olmaya falan saçma sapan konusmalar. İşte sonra bana bu arkadaş (trolledigim)diyelim bana penisinin fotoğrafını atti. Bende yok fake değil falan deyince eger fake ise seni doveriz falan sonra internetten bulmuş fotoyu çocuk iste dovmediler yaptığımız arkadaşım ile gıda sınıfında saklandık bir arkadaş daha vardı ismi arda Burak'ta beraber iste yaptığımız kişi trolu korkudan yavaş yavaş gittik şansımıza dovecek çocuklardan biride oradan geçiyordu saklana saklana eve gittik. Sizce yarın ne yapmalıyım okula gitmemeli miyim? Yoksa gidiyor ne yapmalıyım? Tavsiyeleriniz bekliyorum.
İlk başta yapmamalıydın.

Merhabalar adım emir.10.sinifa giriyorum her neyse biz 2 arkadaş sınıftan birisine şaka yapmak amaçlı Instagram 'dan yazdık. İşte sonra aradan birkaç gün geçti tabii ben söylemedim fakat nasıl olduysa anlaşılmış. İşte herkese gösterdim bende bayağı güldüm eğlendim. Sonra dediler sende ne meraliymişsin kız olmaya falan saçma sapan konuşmalar. İşte sonra bana bu arkadaş (trolleriyim)diyelim bana penisinin fotoğrafını attı. Bende yok fake değil falan deyince eğer fake ise seni döveriz falan sonra internetten bulmuş fotoyu çocuk iste dövmediler yaptığımız arkadaşım ile gıda sınıfında saklandık bir arkadaş daha vardı ismi arda Burak'ta beraber iste yaptığımız kişi trolü korkudan yavaş yavaş gittik şansımıza dövecek çocuklardan biride oradan geçiyordu saklana saklana eve gittik. Sizce yarın ne yapmalıyım okula gitmemeli miyim? Yoksa gidiyor ne yapmalıyım? Tavsiyeleriniz bekliyorum.

Senin yaptığını biliyorsa sende çıkar göster. Sonra fotoğrafı sildim zaten de. Barışmaya çalış.

Sahte kıza birşey olmuş süsü verin bence. En mantıklı taktik. Açıklamaya başladığınız andan itibaren direkt mezara.

Böyle okudum yazdıklarınızı.

Dosya Ekleri

• images-3.jpeg
    images-3.jpeg
    49,9 KB · Görüntüleme: 411

Geri
Yukarı