Okul çıkışı dayak yiyeceğim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dün çıkışta dayak yiyecektim fakat kaçtım. Fakat bugün ne yapacağım bilmiyorum. Belalı tipler en az 20 - 30 kişi gelecek. Benim hiç tanıdığım yok kavga açısından. Medeni bir şekilde konuşmaya çalıştım ve olmadı. Zaman az sizce ne yapmalıyım?
Sıkıntı ne niye bu kadar rage'lendiler sana?

Hangi şehir hocam? Abileriniz ve babanıza söyleyin. Çıkışta alsınlar.

Anlattım zaten. Okulda merdivenleri 8'er iniyorum.

Eğer gelirse deyinki ben bir hata yaptım buna katlanacağım ama siz değil dövdüğüm kişi aynı şekilde benı dövsün diye.

Dayanbilirseniz dedığımı yapın tabii anlarlarsa :D

Sıkıntı ne niye bu kadar rage'lendiler sana?
Erkek gibi dayak ye daha onurlu olursun teke tekte almışsın adamı zaten adam olsa kendisi gelirdi abilerini çağırmış. Kimsede dayak yedi demez okulda saygınlığın artar.

Karakterli kişiler olsalardı yirmi ya da otuz kişi ile değil, birebir gelirlerdi. Hem onlara de ki: ''Beni döverseniz, polisi her birinizin kapısına yollarım.'' Böyle söylemen onları azcık da olsa korkutur. Birilerini tehdit etmek ve korkutmak kötü bir şey de olsada, bazen en iyi yöntemdir.

Karakterli kişiler olsalardı yirmi ya da otuz kişi ile değil, birebir gelirlerdi. Hem onlara de ki: "beni döverseniz, polisi her birinizin kapısına yollarım." böyle söylemen onları azıcık da olsa korkutur. Tehdit ve korku; kötü bir şey de olsa, en iyi yöntemdir.

Ya şöyle gelmeye de bilirler ama yani gelme ihtimalleri de var. Mecburen idare ile halledeceğiz.

Dövüş her şeyin anahtarı diyenler mısali sanırım abileri. O zaman teke teke gelsinler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı