Yakında dayak yiyeceğim

Gerçek olsa burada goy goy malzemesi yapmak yerine savcılığa gitmeniz gerekirdi diye düşünüyorum. Nasıl bir şey oldu ki adamlar yurt dışından toplanıp birini dövmeye geliyor hem de parayla ve bunu da ilan ederek yapıyorlar. Döveceklerinden emin misiniz? Çeviri hatası falan olmasın bir bakın bence mesajlara tekrar :)

Hocam eminim tabii ve goy goy yapıyorum çünkü aşırı korkmuyorum. Ne yapacağım hocam Allah aşkına yurt dışındaki adamı bulmalarını kolay mı sanıyorsun? En az 1 ay sürecek.

Hocam eminim tabii ve goy goy yapıyorum çünkü aşırı korkmuyorum. Ne yapacağım hocam Allah aşkına yurt dışındaki adamı bulmalarını kolay mı sanıyorsun? En az 1 ay sürecek.

Adresimi biliyorlar demişsin, adamlar zeka fakiri değilse seni bulmaları için bir taksiciye adresini vermeleri yeter :)

Arkadaşlar öncelikle konuyu detaylı olarak anlatmak istiyorum. İnternet ortamında kavgalı olduğum bazı yabancı adamlar vardı. Ve bana bir mesaj yolladılar. Mesajda ise bir adamla konuştukları ve benim için adam tuttukları yazıyordu. 7 kişi ile başka ülkelerden gelecekler sanırım. Yani düşünüyorum ki eğer adamlar troll değilse ne yapacağım? Emanetim olsa bile 7 kişi yani hangi birine saplayacağım. Tabii ki de emanet için şakası, yani 7 kişiye çok dayanamam. Zaten adamların boyu da uzun. Ben 170 adamlar 190.

HOI4 faction mu bu niye farklı ülkeden gelsinler? :D

Hocam adam beni bulurda ben savcılığıa versem o bulunmaz hemen. Büyük ihtimalle dümen yaptılar. Ama her şeyide zor görmemek lazım ya gelirseyide düşünmek hep lazım.

Eğer ciddi bir tehdit varsa belgeleriyle savcılığa verirseniz bu adamlar ülkeye vizesiz pasaportsuz girmeyeceklerine göre hava alanında ifadeleri alınır hayırdır ne ayaksınız denir anlamında dedim...

Yeni konular

Geri
Yukarı