Perşembe günü dayak yiyeceğim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir "Ayrıl" kelimesine bakıyormuş bu iş.😃 Beklentilerimi karşılamadı ama dayak yemediğinize de sevindim.😅

WhatsApp gruplarında kaynaşmış, fakat dediğim gibi ben çekingen bir insanım ve normal olarak da beni gruplara dahil etmediler.
Neden çekingensin diye almadılar ki gruba, hiç anlamadım. Sohbet etsen de etmesen de almalarını söyle, Sonuçta sen de o okulda okuyorsun.
Çocuk okulun en popüler çocuğuymuş. Yani kısacası minimum 20 kişiden dayak yiyeceğim. En azından ortalıkla böyle söylentiler var. Hocam ben ne yapacağım? Lütfen yardım edin. Bir de bu sene alan seçecekmişiz seçtiğimiz zaman farklı sınıflara gider miyiz? Bunu merak ediyorum. Arkadaşlar biraz karmaşık gelmiş olabilir ama kısacası dayak yiyeceğim.
Ne kadar işe yarar bilmiyorum, fakat bana kalırsa diyeceğin şey "Beni WhatsApp grubuna almadığınızdan dolayı diğer kişilerle tanışmak amacıyla özelden mesaj atmak zorunda kaldım. Amacım kötü değildi siz beni yanlış anladınız." falan de. Bir de ailene falan anlatmaya çekinmiyorsan anlat.
Edit: O kadar düşündüm şimdi dayak yemekten kurtulmuş olaya bak :D.

Hocam doğru diyorsunuz ama ergenliğin getirdiği bir anlık istekle yapmış olabilir ayrıca kızın sevgilisi olduğunu da bilmiyormuş. Elbette tanımadan etmeden böyle bir şeye kalkışmak doğru değil ama bu da karşı tarafa 7-8 kişi sıkıştırıp dayak hakkı tanımaz ki. Haksız mıyım?
Benim 9. sınıfta öyle oldu 10. sınıf birinden hoşlanıyordum bizim sınıftan bi çocukta hoşlanıyordu 2. dönem nakil aldırmıştı. Sonra o çocuk bizim sınıftan arkadaşa demiş o kıza selam söyleyin diye bunu duyan o kızın **guardları bunu dövcez falan demişti ulan dedim ben bittim kıza sevdiğimi söyledim. Sonra bir şey olmadı geri adımda atmadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı