Fake GTX 750

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zachaer21

Decapat
Daha fazla  
Sizle bir konu hakında danışacağım GPU Z hakında.
Kartımın fake oldugunu soyluyor ama her oyunu oynadım mavi ekran almadım.
NVIDIA sitesinden driveri indirdim sorun yaşamadım ama GPU Z yanlış olabilir mi?

Ekran Görüntüsü (4).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşın ciddi güven sorunları var. Muadil bir kart göndereceğim dediğim halde hangi kart göndereceğimi sorup duruyor. Muadil olmasa bile üst modelini yolluyorum. Diğer konuya da bakabilirdi oysaki. Keşke aynı sorgulamayı sahte kart alırken de yapsak...

Ben rahatsız oldum bu durumdan. Vazgeçtiğimi belirtmek isterim 🙏
Aynen kardeşim Recep Baltaş seni dolandıracak 🤣🤣🤣.

Arkadaşın ciddi güven sorunları var. Muadil bir kart göndereceğim dediğim halde hangi kart göndereceğimi sorup duruyor. Muadil olmasa bile üst modelini yolluyorum. Diğer konuya da bakabilirdi oysaki. Keşke aynı sorgulamayı sahte kart alırken de yapsak...

İyi yapmışsınız, bedavadan bulmuş da bunuyor galiba arkadaş, baktı ilgi var yerine 3080 falan mı isteyecekti acaba :D

Adam sahte kartı kullanmayı bu kadar ister mi? Adama bedava orijinal bir kart vereceksiniz adam sahteyi kullanmak istiyor. :D

Recep abim sana HD 6850 göndereyim test videosu gelsin :D :D😜

Sizle bir konu hakında danışacağım GPU Z hakında.
Kartımın fake oldugunu soyluyor ama her oyunu oynadım mavi ekran almadım.
NVIDIA sitesinden driveri indirdim sorun yaşamadım ama GPU Z yanlış olabilir mi?

Eki Görüntüle 1119488

Bedava orijinal kartı kabul etmedin mi sen?

EkMnFPNWAAAbFDr.jpg

Yazık olmuş. Bir insan neden böyle bir fırsatı geri çevirir ki.

Hahahah ilginç bir kartmış. Kim niye bu kartın üzerinde oynamış anlamak güç, kartın mevcut özellikleri orijinal GTX 750'den daha iyi 😄 Yani geçmiş olsun denilecek bir durum olduğunu sanmıyorum, kartıyla çok uzun zamandır sorunsuz oyun oynadığını söylemesi de bu durumu destekliyor. Ancak daha üst model bir kartı kaçırması talihsiz olmuş😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı