Fall Guys missing files hatası

Megalodon74

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4-5 gün önce Fall Guys aldım, hiçbir sorun yoktu fakat bugün girmeye çalıştığımda "missing files" adlı bir hata verdi ve oyunun dosyalarını doğrulamam gerektiğini söyledi. En az 10 kere Steam üzerinden doğrulama yaptım, defalarca kapa-aç yaptım, üstüne oyunu silip tekrar yükledim fakat durum aynı. Bu durumun bir çözümü var mı veya zamana mı bırakmalıyım (kendi kendine düzelir mantığıyla) veya hiç bunu yaşayan oldu mu, yoksa oyunun sadece bana mı öfkesi var? 😁

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4-5 gün önce Fall Guys aldım, hiçbir sorun yoktu fakat bugün girmeye çalıştığımda "missing files" adlı bir hata verdi ve oyunun dosyalarını doğrulamam gerektiğini söyledi. En az 10 kere Steam üzerinden doğrulama yaptım, defalarca kapa-aç yaptım, üstüne oyunu silip tekrar yükledim fakat durum aynı. Bu durumun bir çözümü var mı veya zamana mı bırakmalıyım (kendi kendine düzelir mantığıyla) veya hiç bunu yaşayan oldu mu, yoksa oyunun sadece bana mı öfkesi var? 😁

Bende de aynı sorun var oyunu silip yükledim dosyaları doğruladım kapa aç yaptım aynı siz düzeltebildiniz mi?

Epic resmi web sitesinde Steam hesabını kaydedin ve bağlayın

Epic resmi web sitesinde epik istemciyi indirin ve yükleyin

Steam istemcisini ve epik istemciyi açın

Windows ayarlarını açın - Uygulama - Epik arama yapın ve epik çevrimiçi hizmetleri kaldırın

Epik ayarlara tıklayın - ayarlara girin

En üstteki "şimdi yükle"ye tıklayın ve kurulumun tamamlanmasını bekleyin

Fall guys açın ve epik çevrimiçi hizmetler güncellemesini açaın otomatik açar zaten

Fall guysun başlamasını bekleyin ve şu anda [eksik dosyalar] bildirilecektir. Otomatik yükler
kapatıp tekrar açın girecektir
Epic resmi web sitesinde Steam hesabını kaydedin ve bağlayın

Epic resmi web sitesinde epik istemciyi indirin ve yükleyin

Steam istemcisini ve epik istemciyi açın

Windows ayarlarını açın - Uygulama - Epik arama yapın ve epik çevrimiçi hizmetleri kaldırın

Epik ayarlara tıklayın - ayarlara girin

En üstteki "şimdi yükle"ye tıklayın ve kurulumun tamamlanmasını bekleyin

Fall guys açın ve epik çevrimiçi hizmetler güncellemesini açaın otomatik açar zaten

Fall guysun başlamasını bekleyin ve şu anda [eksik dosyalar] bildirilecektir. Otomatik yükler
kapatıp tekrar açın girecektir

Geri
Yukarı