Fallout New Vegas ne yaparsam biter?

Windows_8

Picopat
Yer
Metro'nun derinliklerinde...
Daha fazla  
Bayhouse Win II görev'indeyim ama joker fi yok o yüzden yapamadım, ekstradan lezyon benny kurtardım için bana düşman bende hepsini öbür dünya'ya yolladım.
Spartarılar(lezyon):Bana düşman.
Ncr: Tarafsız.
Broethoord: Bulamadım.
Barut ekibi: Düşman.
Herkes'i bomba'layanlar: Bulamadım.
Ne yapmalıyım.
Platin fi nolacak? Nasıl bulcam?
Yardımcı olacak bilgi varsa sorarsınız söylerim.
Şimdiden sağ olun.

Epey oldu oyunu oynayıp bitireli çok oldu eğer oyunu bitirmek istiyorsanız oyunda broderhood ya da lejyonlar dı sanırım tarafını seçmen gerekiyor. Daha sonra meşhur bir baraj var enerji üreten orayı ele geçirmen gerekiyor. Ayrıca bir de robot vardı sanırım gazinoların birinde onla da anlaşıp aynı yeri ele geçirmek için uğraşabilirsin.

Doktorun evinden sol a dön benzinligin kenarından tepelere çık hep sol kısımdan ilerliyorsun khanlarin kampı cazadorlar var dir kamp a tepeden bakınca küçük bir vadi var devam et sağ da haydutlar yada cazadorlar solda çekirgeler ortadan sola doğru devam yıkık bir bina ilerde sol da büyük khanlarin cepaneligi vadinin içinde 200 metre ileride büyük khanlarin otağı var devamını merak ediyorsan sor.

Doktorun evinden sol a dön benzinligin kenarından tepelere çık hep sol kısımdan ilerliyorsun khanlarin kampı cazadorlar var dir kamp a tepeden bakınca küçük bir vadi var devam et sağ da haydutlar yada cazadorlar solda çekirgeler ortadan sola doğru devam yıkık bir bina ilerde sol da büyük khanlarin cepaneligi vadinin içinde 200 metre ileride büyük khanlarin otağı var devamını merak ediyorsan sor.
Geri kalan'ınını kendim keşfederim saol. Yolda kertenke'le varmı?
Red_Rock_Canyon_loc.jpg

Buramı internet'ten buldum.

Çelik kardeşliği , boomerlar , madenciler , novak daki ciflik sahibi ,nur ışık cemaat i lideri, kanalizasyon daki kadın, Neil , ncr görevleri , doktorun görevi , genelevde ki kadın , tabela altinda ki kovboyun g. .., helios one , Vegas'ta ki yamyam g. .., sezarin g..., Köpeğin g... E di nin g.. , nerde diye sorma.

Çelik kardeşliği , boomerlar , madenciler , novak daki ciflik sahibi ,nur ışık cemaat i lideri, kanalizasyon daki kadın, Neil , ncr görevleri , doktorun görevi , genelevde ki kadın , tabela altinda ki kovboyun g. .., helios one , Vegas'ta ki yamyam g. .., sezarin g..., Köpeğin g... E di nin g.. , nerde diye sorma.
Sadece "Hoşca kal" diyebiliyorum. Broerhoor katıldım onların tarafı'nı seçip bitirebilirmiyim? Sizi' de uğraştırıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı