Monster K3 Pro alınır mı?

Tam düzen olmasa da olur bence. O yüzden bu iyi bir tercih olur

Bildiğim kadarıyla arkadaşın bütçesinde ISO düzen tam klavye yok.
Bütçeden kastınız nedir? Pc topluyorum diye baya masraf ettim. Çok fazla dağıtmak istemiyorum.
Tavsiye edilen cihazlar güzel olmakla birlikte yurtdisindan geliyor ve hem süre olarak, hem Türkçe değil hem de numerik yok.
Profesyonel bir kullanıcı olmamakla beraber daha önce Gamepower Ogre kullanmıştım. Her ne kadar çok şikayet alan bir cihaz olsa da ben hiç sorun yaşamadım mesela :)

Bütçeden kastınız nedir? Pc topluyorum diye baya masraf ettim. Çok fazla dağıtmak istemiyorum.
Tavsiye edilen cihazlar güzel olmakla birlikte yurtdisindan geliyor ve hem süre olarak, hem Türkçe değil hem de numerik yok.
Profesyonel bir kullanıcı olmamakla beraber daha önce Gamepower Ogre kullanmıştım. Her ne kadar çok şikayet alan bir cihaz olsa da ben hiç sorun yaşamadım mesela :)
1500-2000 TL bütçede Tr olmayan UK veya Nordic düzen klavye yok demek istemiştim o yazdığımda. Hocam şansınıza aldığınız klavyede bir sorun çıkmamış ama çoğu klavyesi sorunlu Gamepower'ın alınması pek mantıklı değil. Bence Türkçe klavye olması çok önemli bir şey değil hayatı boyunca Türkçe klavye kullanmış biri olarak 5087B ve 5108B satın aldım şahsen yazarken hiçbir sorun yaşamadım. 5087B UK, 5108B Nordic/Almanca düzendi.

1500-2000 TL bütçede Tr olmayan UK veya Nordic düzen klavye yok demek istemiştim o yazdığımda. Hocam şansınıza aldığınız klavyede bir sorun çıkmamış ama çoğu klavyesi sorunlu Gamepower'ın alınması pek mantıklı değil. Bence Türkçe klavye hiç önemli değil. Hayatım boyunca Türkçe klavye kullanmış biri olarak 5087B ve 5108B satın aldım şahsen yazarken hiçbir sorun yaşamadım. 5087B UK, 5108B Nordic/Almanca düzendi.
5087B nin Türkçe bir incelemesini izledim az önce. Gerçekten güzel kaliteli duruyor ama ben hiç kullanmadığım için acaba diyorum. Mesela siparişi girsem kaç güne gelir? Şansıma arıza yapsa garanti iade nasıl oluyor gibi gibi. Xpg Summoner satışı yok mu artik

5087B nin Türkçe bir incelemesini izledim az önce. Gerçekten güzel kaliteli duruyor ama ben hiç kullanmadığım için acaba diyorum. Mesela siparişi girsem kaç güne gelir? Şansıma arıza yapsa garanti iade nasıl oluyor gibi gibi. Xpg Summoner satışı yok mu artik
Yurt dışı klavyelerinde garanti olmaz. Amazon'dan satın aldığınız için klavye sorunlu ise ilgileniyorlar zaten Amazon'da ilk 1 ay iade şansınız var. 5087B PCB'si bozulmadığı sürece bozulucak bir klavye değil hotswap olduğu için switchleri bozulursa yenisini alırsınız sorun olmaz. Xpg Summoner'ın stokları bitti sanırım.

Geri
Yukarı