Fallout New Vegas XINPUT1_4.DLL Hatası

İşletim sistemi
Windows 7

Wexf

Hectopat
RAM
6
Ekran kartı
HD4000 1GB
İşlemci
i5 3210M
Merhaba, FNV oyununu Epic Games Store üzerinden aldım. Bilgisayarımda DirectX kurulu, tekrar kurmayı denediğimde "zaten kurulu" uyarısını veriyor. Aynı oyunu Steam üzerinden de oynadım orada sorun yaşamadım. Epic Games üzerinden oynamak istiyorum çünkü "indirilebilir içerik" mevcut. Sistem özelliklerim oyunu karşılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu indirip kurar mısınız?

Bunu indirip kurar mısınız?

Hala hatayı alıyorum.

Xinput1_4.dll dosyası System32 ve SysWOW64 klasöründe mevcutsa silip tekrar DirectX kurulumunu yapın. Dosya mevcut fakat hatalı olabilir.
Her iki dosyada da Xinput1_4.dll yok, Xinput 1,2,3 var ama 4 yok...

sys32.JPG

xinput.JPG

Videodaki şekilde kurmayı dener misiniz? İngilizce fakat görsel olarak gayet anlaşılır. Anlamazsanız yardımcı olurum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodaki şekilde kurmayı dener misiniz? İngilizce fakat görsel olarak gayet anlaşılır. Anlamazsanız yardımcı olurum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Roines aynı linki atmıştı, ben yine de sizin attığınız videodaki gibi yaptım. Yeniden başlattım, hatayı almaya devam ediyorum...

Kurulum ve yeniden başlatmadan sonra tekrar klasörleri kontrol ettim, xinput 1,2,3 var ama 4 yok...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı