Fan kontrolcüsü olmayan bir kasaya nasıl fan kontrolcüsü yerleştirilir?

JesusAli

Hectopat
Yaklaşık bir iki gün öncesinde bir kasa aldım ancak fanlarının hızını ve aydınlatma modlarını değiştiremiyorum. Benim düşüncem altta vermiş olduğum linkte bulunan kontrolcü ile o fanları kontrol etmek ancak ne kadar uyumludur pek bir bilgim yok. Bu konu hakkında bana yardımcı olabilir misiniz?

Kasa linki:Mastergame AnQa 4x12 RGB Fan Tempercam USB 3.0 ATX Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bahsettiğim kontrolcü linki:https://www.trendyol.com/gamepower/6-pin-rgb-kontrolcu-ve-kumanda-seti-tum-6-pin-fanlar-ile-uyumludur-p-69844257

Son düzenleyen: Moderatör:
Fanlar büyük ihtimalle değiştirilemez ışıklara sahip. Kasada bulunan fanların kablolarının UC'unu atar mısın? Ona göre yorum yapabiliriz.

İlgi ve alakan için çok teşekkürler. Bu sabah bilgisayar kasasını aldığım mağazaya gidip sorduğumda 4 fan değiştirmenin daha mantıklı olacağını söyledi alacağım fanların kontrolcüye sahip olmasına dikkat ettim, alacağım fanlar Frisby marka olacak linkini buraya bırakıyorum bir bilginiz varsa her türlü görüşe açığım.
İlgi ve alakan için çok teşekkürler. Bu sabah bilgisayar kasasını aldığım mağazaya gidip sorduğumda 4 fan değiştirmenin daha mantıklı olacağını söyledi alacağım fanların kontrolcüye sahip olmasına dikkat ettim, alacağım fanlar Frisby marka olacak linkini buraya bırakıyorum bir bilginiz varsa her türlü görüşe açığım.

Kağıt üzerinde özellikleri güzel duruyor. Bu fiyata çok iyi hatta. Gerçekten 55 CFM veriyor mudur, bilemiyorum.

Kağıt üzerinde özellikleri güzel duruyor. Bu fiyata çok iyi hatta. Gerçekten 55 CFM veriyor mudur, bilemiyorum.

Zaten mağaza da çalışan insanlar arkadaşım bir sorun olduğunda pek sıkıntı çıkarmıyorlar alım-satış işlemleri çok alıyor aramızda o yüzden pek sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Dediğinize gelecek olursam orada bir test yaptırır ve gördüğüm zaman size geri dönüş yazarım.

Zaten mağaza da çalışan insanlar arkadaşım bir sorun olduğunda pek sıkıntı çıkarmıyorlar alım-satış işlemleri çok alıyor aramızda o yüzden pek sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Dediğinize gelecek olursam orada bir test yaptırır ve gördüğüm zaman size geri dönüş yazarım.
Hocam CFM dediğimiz fanın havayı hareket ettirme gücü. Test edemezsiniz orada, özel ortam ve alet lazım olur.

Geri
Yukarı