Fan Temizliği Yaptıktan Sonra Ekrana Görüntü Gelmemesi

astin2626

Kilopat
Daha fazla  
Lütfen uzun olduğu için okumamazlık yapmayınız, sonuna kadar okuyunuz. Arkadaşlar dün ekran kartım boşta iken 85 derece, CS:GO oyununda iken de 95 derece falandı, tam hatırlamıyorum. Bu durumu buraya yazdım ve bilgisayarı açıp temizlememi yazdılar ve de macun sürmemi istediler. Bende güzelce bilgisayarın içini temiziedim. Daha sonra ekan kartının fanını söktüm ve temizledim. Fanın altındaki macunlu yeri de temizledim ama macunum yoktu süremedim. Daha sonra fanı geri yerleştirdim. En son ise işlemcinin kuruyan macunu(macun olmadığı için süremedim.) ve bilgisayar fanlarını temizledim. Sonra taktım her şeyi açtım ve naptıysam ekran gelmedi. Sorun sizce nedir arkadaşlar ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Statik elektirikten anakart gitmiş olabilir. Kasanın çalışma durumu nedir?

Kasa çalışır durumda, ışığı yanıyor. Fanlar çalışıyor hatta ekran kartının bile fanı çalışıyor.

Bu arada bu da sistemim:
İşlemci:
  • Intel® Pentium® Dual-Core CPU E6600 @
  • 3.06GHz
  • Ekran kartı: Atı Radeon 4350 / Anakart:
  • Fujitsu D3041-A1

Arkadaşlar bilgisayardan şimdiye kadar bip sesi gelmiyordu. İçiyle biraz oynadım. RAM'dir, ekran kartıdır, işlemcidir falan sonra bilgisayarı açtım ve düzenli olarak 4 2 3 3 şeklinde bip sesi çıkardı. Daha sonra RAM'i çıkartım açtım 1 3 3 1 şeklinde düzenli olarak bipledi. RAM'i geri taktığımda yeniden 4 2 3 3 olarak bipliyor. Sorun ne acaba arkadaşlar? Ne yapmam gerek? Yardımcı olunuz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı